Kategorie:Rady pro mazlíčky

+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Psi si zaslouží tu nejlepší péči: Rady ohledně výchovy a prevence některých onemocnění

Psi patří mezi nejdéle domestikovaná domácí zvířata, a protože oddaně žijí s člověkem ve svorné družnosti již více než 15 000 let, jsou považováni za jeho nejlepší přátele. A právě proto bychom jim měli dopřát tu nejlepší péči a komfort. S užitečnými radami ohledně výchovy a prevence některých onemocnění, která jsou typická pro určitá plemena, přichází Láďa Hruška.

Mazlíčci > Rady pro mazlíčky
+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Zimní obleček pro psa ze starého svetru: Vychytávka Ládi Hrušky

Až zase jednou vyndáte ze skříně dlouho nenošený svetr, mikinu či župan, ušetřete si rozčilování, že už jste z něj zase „vyrostli“ nebo že už je naprosto nemoderní. Přemýšlet dokonce nemusíte ani nad tím, co s ním. Láďa Hruška přichází se skvělou vychytávkou na výrobu slušivého oblečku na zimu pro naše malé psí kamarády. A pozor – všechno bez jehly a nití!

Mazlíčci > Rady pro mazlíčky
+26
. Redakce Redakce

Rady pro hladké soužití dvou koček: Seznamování krůček po krůčku

Přivést své stávající kočce nového kamaráda či kamarádku nemusí být zdaleka tak jednoduché, jak se zdá. Nespoléhejte na to, že si časem určitě porozumí a problémům v jejich soužití raději předejděte. Seznamování koček vyžaduje citlivý přístup. Nový společník může vašeho kočičího mazlíka nejprve trochu zaskočit. Máme pro vás návod, jak kočkám usnadnit život.

Mazlíčci > Rady pro mazlíčky
+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Hračka po psa: Přetahovadlo ze starého trička

Kdo by si rád alespoň chvíli nepohrál? Vždyť i pejskům, podobně jako nám lidem, přináší hra zábavu, rozptýlení a relaxaci, ale také se hrou učí a budují svůj vztah s páníčkem. Udělejme tedy svým čtyřnohým mazlíčkům radost a darujme jim novou hračku pro psa. Návod na výrobu hračky pro psa, báječného přetahovadla ze starého trička, má pro nás Láďa Hruška.

Mazlíčci > Rady pro mazlíčky
+26
. Redakce Redakce

Chraňte psa před boreliózou: Klíště nestačí jen vytáhnout!

Jarní dny svádí k dlouhým procházkám a výletům do přírody se psem. Lidé ale často zapomínají na rizika, která s sebou může taková vycházka přinést. Jedním z nich je klíště, číhající kdykoliv a kdekoli nejen na člověka, ale také zvíře. I psy je proto potřeba před boreliózou a dalšími nákazami chránit vhodnými antiparazitiky. Klíště nestačí jen vytáhnout!

Mazlíčci > Rady pro mazlíčky
+26
. Redakce Redakce

Zahrada pro psa: Ani ten nejvychovanější netuší, že v záhoncích se nehrabe

Máte psa, který s vámi pobývá na zahradě? Nesnažte se z něho udělat poslušného robota, chodícího jen po vyhrazených pěšinkách (ono to jde taky dost těžko), ale připravte jemu i sobě takové prostředí, kde vám oběma bude dobře. Ani ten nejvychovanější pes netuší, že v záhoncích se nehrabe, takže udělejte bezpečnou zahradu pro psa a budete se v ní cítit dobře vy i váš pejsek.

Mazlíčci > Rady pro mazlíčky