reklama

Nemáte chuť na sex? Co takhle dát si červené víno, bylinky a koření?

Láska kvete v každém věku, v každém ročním období, nejen na Valentýna. Ale jsou mezi námi značné rozdíly, jedni se neumějí sexu nabažit, druzí zase potřebují trochu povzbudit. Nemáte chuť na sex? Tak vyzkoušejte nejlepší přírodní afrodiziaka z červeného vína podle našich receptů. Prožijete romantický večer a třeba i vášnivou noc.

Červené víno se skořicí, chilli papričkou a medem

Svaříme litr červeného vína s 1 tyčinkou skořice a 1 chilli papričkou a necháme zhruba 12 hodin rozležet (nejdéle 24 hodin). Pak scedíme, přidáme 1-2 lžičky medu a mírně zahřejeme. Pijeme večer ve dvou v létě za svitu hvězd, v zimě při svíčkách. 

Domácí afrodiziakum: červené víno se skořicí, chilli papričkou a medem
i (Zdroj: istock.com a pixabay.com)
Domácí afrodiziakum: červené víno se skořicí, chilli papričkou a medem

Červené víno s hřebíčkem, zázvorem a citronem

Do litru červeného vína dáme půl lžičky hřebíčku, asi 3 cm čerstvého zázvoru nahrubo nastrouhaného a citronovou kůrou (ostrým nožem ořízneme 1 citron, spirálku pokud možno necháme v celku). Zakryjeme a necháme zhruba 2 dny v chladu a temnu vyluhovat. Několikrát denně protřepeme. Pak scedíme. ijeme večer ve dvou v létě za svitu hvězd, v zimě při svíčkách. 

Domácí afrodiziakum: červené víno s hřebíčkem, zázvorem a citronem
i (Zdroj: istock.com a pixabay.com)
Domácí afrodiziakum: červené víno s hřebíčkem, zázvorem a citronem

Domácí afrodiziakum: červené víno

Rozumná dávka červeného vína nabízí řadu uvolňujících látek, antioxidantů a zejména resveratrol, který pozitivně působí na kardiovaskulární systém, oddaluje stárnutí, podporuje vitalitu a zvyšuje chuť na sex a zlepšuje sexuální prožitek. Hranice je ale tenká, pokud to s pitím přeženeme, místo úžasného sexuálního zážitku nás čeká rozčarování. 

Domácí afrodiziakum: skořice

Látky obsažené ve skořici povzbuzují a zlepšují náladu. Skořice má prokrvující účinky, umí tak nejen zahřát, ale taky probudit sexuální touhu. Mužům skořice zajistí potenci a delší výdrž. Účinky skořice jsou spíše fyzického rázu. 

Domácí afrodiziakum: med

Generacemi prověřeným univerzálním afrodiziakem je med. Už ve středověku platila medovina jako nápoj pro povzbuzení sexuální touhy. Dnes je prokázáno, že med zvyšuje hladinu mužského hormonu testosteronu a podporuje erekci.

Domácí afrodiziakum: hřebíček

Už pouhá podmanivě exotická vůně hřebíčku navozuje pocit uvolnění, touhy a vzrušení. Hřebíček povzbuzuje chuť na milování, a tak je významným afrodiziakem, které dokáže zahřát a uvést do milostného roztoužení.

Domácí afrodiziakum: chilli papričky

Síla chilli papriček spočívá v látce zvané kapsaicin, která způsobuje jejich pálivou chuť, rozšiřuje cévy a aktivuje endorfiny neboli hormony štěstí. Chilli papričky jsou jedním z nejúčinnějších afrodiziak, protože podporují lepší prokrvení pohlavních orgánů a povzbuzují chuť na sex.

Domácí afrodiziakum: citron

Svěží a lehké aroma citronu působí povznášejícím dojmem, pomáhá utišit obavy a starosti a „otevřít srdce”. Navozuje pocit čistoty, důvěry a uvolnění. Citronová vůně muže povzbuzuje a přitahuje jejich pozornost.

Publikováno: 1. 2. 2019, Autor: Lenka Valjentová , Profil autora: Lenka Valjentová

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.