reklama

3 tipy na silvestrovské pohoštění z ovoce

Připravujete se na bujaré oslavy konce roku s partou přátel, a chcete je překvapit nápaditým pohoštěním, jehož příprava vám nezabere půl dne? Máme pro vás inspiraci na silvestrovské pohoštění z ovoce. Barevné špízy, ovoce v kornoutku i vyskládanou mísu.

Silvestrovské pohoštění z ovoce

Barevné špízy z ovoce

Připravte si ovoce podle chuti a momentálních možností, očistěte je, případně oloupejte a nakrájejte na větší kostičky. Ty pak napichujte na dlouhé špejle a vyskládejte na servírovací talíř. Všichni ocení, že se při konzumaci neušpiní od sladké ovocné šťávy a vy po večírku jen vyhodíte špejle a umyjete talíř.

Barevné špízy z ovoce
Barevné špízy z ovoce (Zdroj: Pinterest.com)

Ovoce v kornoutku na zmrzlinu

Obyčejné oplatkové kornoutky nebo mističky na zmrzlinu výborně poslouží i při servírování ovoce. Ovoce omyjte a řádně osušte, aby se oplatky nerozmáčely, a pak ho nakrájené vyskládejte do misek a košíčků. Můžete přidat i párátka na napichování ovocných kostek bez zašpinění rukou.

Ovoce v kornoutku na zmrzlinu
Ovoce v kornoutku na zmrzlinu (Zdroj: Pinterest.com)

Vyskládaná mísa

S ovocem si můžete i pěkně vyhrát. Umyté a nakrájené kousky poskládejte kolem rozpůlené hrušky, která vytvoří tělo páva. Barevné ovoce vykouzlí působivý paví ocas.

Vyskládaná mísa
Vyskládaná mísa (Zdroj: Pinterest.com)

Publikováno: 28. 12. 2018, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce