reklama

Překvapivé sexuální odhalení: Brokolice je afrodiziakum, pánové!

Blíží se Valentýn, který je pro zamilované příslibem něčeho výjimečného, sexuální hrátky nevyjímaje. Přírodní afrodiziaka už celá staletí pomáhají zvyšovat touhu a vzrušení. Některá jsou romantická, jiná svérázná, nejčastěji ale dokazují, že láska prochází žaludkem. Především pro pány máme asi hodně překvapivé sexuální odhalení… brokolice je afrodiziakum!

Při hledání vhodných přírodních prostředků na zvýšení sexuální výkonnosti i plodnosti se někdy stačí pozorně podívat na dary přírody.  Když se podíváte pozorně na jednotlivá poupátka brokolice, co vám svým tvarem připomenají? No přece spermie s ocáskem! Pokud si muži dopřávají třikrát v týdnu brokolici, jsou zaručeně v dobré sexuální kondici. Brokolice má také pozitivní vliv na snížení rizika rakoviny prostaty. Při sexuálních problémech se nabízí také skrytá moc okurek a cuket. 

Překvapivé sexuální odhalení: arašídy

Podobně jako brokolice jsou i fíky plné semen podobných spermiím a visí v dvojicích jako varlata. Při mužské neplodnosti nebo impotenci si proto vzpomeňte na tyto úžasné plodiny! Jen pozor - při nadměrném pořádání fíků může dojít k nežádanému efektu, průjmu. Projímavý účinek se ještě zvyšuje, pokud fíky zapijete vodou či jinou tekutinou. 

Překvapivé sexuální odhalení: fíky
Překvapivé sexuální odhalení: fíky (Zdroj: pixabay.com)

Překvapivé sexuální odhalení: arašídy

Neobyčejný vliv na sexuální potenci mají arašídy, které obsahují arginin, látku, jež je součástí známých léků na podporu erekce. A tak vlastně není divu, že jejichž konzumace bývala v mužských klášterech zakázána.

Překvapivé sexuální odhalení: arašídy
Překvapivé sexuální odhalení: arašídy (Zdroj: pixabay.com)

Překvapivé sexuální odhalení: jedlové šišky

Také olej z jedlových šištic je podle teorie signatur účinným lékem při mužské impotenci. Stačí se podívat, jak jedlové šišky rostou směrem vzhůru a to dokonce přes odpor zemské přitažlivosti.

Překvapivé sexuální odhalení: jedlové šištice
Překvapivé sexuální odhalení: jedlové šištice (Zdroj: pixabay.com)

Překvapivé sexuální odhalení: kotvičník

Mezi nejúčinnější byliny podporující plodnost a sexuální aktivitu patří kotvičník zemní (Tribulus terrestris). Výtažek z plodů kotvičníku dokáže zvýšit u mužů hladinu testosteronu až o třetinu! Podporuje tvorbu spermií, čehož se využívá při léčbě neplodnosti. Blahodárných účinků na sexuální život kotvičníku si povšimnou zejména muži po čtyřicítce. Na nálev zalijte 200-250 ml vroucí vody 2-4 lžičky drcené sušené natě kotvičníku, zakryjte a nechte asi 15 min vyluhovat. Nebo zkuste odvar - sušenou nať zalijte studenou vodou a 10-20 minut povařte, sceďte. Pijte ve třech dávkách během dne.  

Překvapivé sexuální odhalení: kotvičník zemní
Překvapivé sexuální odhalení: kotvičník zemní (Zdroj: https://commons.wikimedia.org)

Překvapivé sexuální odhalení: kozinec

Mocné afrodiziakum je kozinec blanitý (Astragalus membranaceus). Tato bylina, která obsahuje mnoho látek příbuzných ženšenu, má pozitivní vliv nejen na sexuální touhu, ale i na pohyblivost spermií, čímž přispívá k léčbě mužské neplodnosti. Kozinec blanitý je známý posilovač imunity, dodává životní sílu, vitalitu a pomáhá odolávat psychickému a fyzickému stresu. Doporučená denní dávka je 6-18 gramů. Užívá se ve formě odvaru, prášku nebo tinktury. Odvar z 3-6 gramů sušeného kořene se pije 3x denně, prášek se užívá stejně často v množství na špičku kulatého nože. Tinktura se doporučuje užívat 2-3x denně po 20-25 kapkách.

Překvapivé sexuální odhalení: kozinec blanitý
Překvapivé sexuální odhalení: kozinec blanitý (Zdroj: istock.com)

Publikováno: 24. 4. 2018, Autor: Martin Kolár , Profil autora: Martin Kolár