Vychází nová autorská kuchařka z dílny Ládi Hrušky, kterou si nesmíte nechat ujít: Revoluce v grilování

Populární kutil vydává knihu Revoluce v grilování se 100 nejlepšími recepty na grilování. V kuchařce s podtitulem Nejlepší recepty a nápady pro gril k letní pohodě najdete ty nejvychytanější grilovací recepty na jednom místě spolu s radami, díky kterým budete grilovat snadno, rychle a bezpečně.

Knížka vás krok za krokem provede Láďovými grilovacími tipy pro pohodový letní čas strávený s rodinou, přáteli, kolegy na zahradě, terase či na balkoně, které z vás udělají opravdové mistry grilování. Navíc s barbecue v inspirativní podobě nikdy nezůstanete u grilu sami. Bude se podávat rozmanitě naložené maso, ryby, zelenina, ale také ovoce. Láďa vám poradí, jak si masa naložíte do lahodných marinád a na stůl připravíte nejednu chuťově zajímavou omáčku. Zkrátka to pravé vychytané grilování. A nemáte-li dosud gril, nevadí. Láďa vám poradí i v jeho výběru.

Knihu ocení nejen milovníci masa, ale i vegetariáni. Kuchařka mezi svými 100 recepty obsahuje i vychytávky na grilované ovoce a zeleninu. Láďa také poradí, jaké si dát pivo nebo víno k těm nejlahodnějším pokrmům.

Kuchařku si můžete koupit ve všech dobrých knihkupectvích nebo na internetu, například zde. +

Související k tématu