reklama

SOUTĚŽ: Vyhrajte knížku RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Pěstitelé, chovatelé, kutilové, chalupáři, zahrádkáři – prostě všichni, kdo máte šikovné ruce, určitě oceníte knihu podle stejnojmenného oblíbeného hobby pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ. Na více než 140 stranách přináší rady pro všechna roční období od péče o zahradu až po rady prospěšné zdraví. Každé roční období doprovází komentář Václava Postráneckého. Kdo knížku RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ ještě nemá, může o ni s námi soutěžit!

V knize RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ najdete návody na péči o zahradu, pěstování interiérových rostlin, postupy a nápady pro kreativní vyrábění, rady, jak na zdravý životní styl a chov domácích mazlíčků, které jsou přehledně seřazené podle ročních období a měsíců, ve kterých jsou aktuální. Knihou provází oblíbený moderátor Václav Postránecký, s nímž vám starost o zahradu i domácnost půjde rychle od ruky. Poradí například, jak na pěstování floxů nebo pokojovek našich prababiček. Doslova na zub se podívá třeba kanaanským psům a dozvíte se i, jak výrobu domácí česnekové tinktury. Nechybí populární listárna s botanikem Václavem Větvičkou, který je kmotrem knížky. Součástí knihy jsou návody krok za krokem s kutilem Pavlem Zemanem. 

Vyhrajte krásnou a užitečnou knížku RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ
i (Zdroj: archiv FTV Prima)
Vyhrajte krásnou a užitečnou knížku RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem nově provádí Oldřich Navrátil se svými hosty a můžete ho sledovat každou neděli v poledne. 

ZDE soutěžte o 3 knihy RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Soutěžit můžete do půlnoci 23. října 2018!

Herní řád zde 

Publikováno: 17. 10. 2018, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce