reklama

Fiskars představil nové kuchyňské pomůcky

Společnost Fiskars, dodávající na český trh výrobky pro zahradu, dílnu i kuchyň, představila aktuálně hned několik zajímavých novinek v oblasti kuchyně.

Fiskars kuchyňské pomůcky (Zdroj: Fiskars)

Nové kuchyňské pomůcky Fiskars Functional Form

Nádobí Functional Form kombinuje funkčnost s ergonomií, bezpečností a inovativním designem tak, aby ho bylo možné snadno používat, čistit a skladovat.

Kuchyňské nádobí Fiskars Functional Form
Inovovaná sada kuchyňského nářadí Functional Form (Zdroj: Fiskars)

Součástí řady Functional Form jsou hrnce, rendlíky a pánve, které je možné používat na všech typech varných desek. Nově k nim přibyly kuchyňské pomůcky jako kleště, lopatka či naběračka na těstoviny, ale například i cedník, či poklička na pánev. Jsou charakteristické kombinací černé a oranžové barvy a disponují praktickými silikonovými prvky pro pohodlné vaření s důrazem na snadné použití, čištění a skladování.

Fiskars servírovací lžíce
Díky servírovací lžíci Fiskars už nehrozí poškrábané pánvičky nebo hrnce (Zdroj: Fiskars)

Lžíce Functional Form

Lžíce je vyrobena z velmi kvalitního plastu s pružnými silikonovými okraji. Ohebný silikonový okraj přilehne k pánvičkám a hrncům a snadno s ním vytřete zbytky jídla bez rizika poškrábání povrchu. Lžíci lze využít na vaření a servírování potravin. Současně lze použít i jako měrku, protože v pracovní části je integrovaná měřící stupnice. Lžíce je vhodná pro praváky i leváky a na konci rukojeti má praktický otvor na zavěšení.

Fiskars cedník
Cedník je skládací - nezabírá v kuchyni místo a lze ho využít i na cesty (Zdroj: Fiskars)

Nový cedník Functional Form

Otvory po obvodu cedníku pro odtok vody jsou dostatečně malé na to, aby udržely i ty nejmenší slévané suroviny. Díky složitelné konstrukci a krátkému držadlu vyniká svou skladností a nezabere skoro žádné místo v kuchyni. Lze ho použít též jako pařák na zeleninu, nebo knedlíky.

cedník Fiskars Functional Form
Cedník z řady Functional Form lze využít též jako pařák na knedlíky nebo zeleninu (Zdroj: Fiskars)
Fiskars lžíce Functional Form
Servírovací lžíce je vyrobena z kvalitního plastu s ohebnými silikonovými okraji (Zdroj: Fiskars)

Publikováno: 31. 8. 2019, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce