reklama

Hledáte dárek k Valentýnu? Máme pro vás tipy na dárky, které skutečně potěší

Dárky k Valentýnu jsou ožehavým tématem. Samozřejmě všichni se snažíme svou lásku oslavovat každý den, nicméně zkuste na 14. února zapomenout. Rozhodně to za zklamání svého partnera nestojí. Dárky jsou prostě v tento den vítané. Hledáte inspiraci, jakým dárkem byste svého milovaného mohli potěšit? Máme pro vás tipy na neotřelé dárky, které potěší.

i (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))
Dárky k Valentýnu potěší (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Dárky k Valentýnu 

Dárky k Valentýnu se dávají po celém světě mimo Indonésii, Írán, Pákistán a Saudskou Arábii, kde je oslava svátku zamilovaných dokonce zakázána. Dodnes k dominantním dárkům tohoto svátku patří přáníčka, květiny a čokolády. Nutno říct, že psaní osobitých zamilovaných “valentinek” v Česku doplňují i jiné projevy pozornosti. Nenapadá vás, co byste nápaditého mohli své lásce darovat? Máme pro vás hned 9 tipů na trendové dárky, s nimiž svého partnera letos překvapíte a potěšíte.

Hoya heart sukulent 

Tento kaktus, přesněji řečeno sukulent, se vyznačuje tím, že má šťavnaté listy ve tvaru srdce, které vás okouzlí nejen na Valentýna. Hoya kerrii je popínavá rostlina, jež může dorůst až do 4metrové výšky. V období na Valentýna ji můžete pořídit v malých květináčích, kde je pouze jeden list ve tvaru srdce. Pokud se rozhodnete darovat  tuto roztomilou rostlinu, je to rozhodně skvělý nápad, protože je velmi efektivní a mimo to i nenáročná na péči.

Srdce pro svou lásku
i (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))
Srdce pro svou lásku

Sada hrnků na udržení horké kávy 

Termohrnky jsou skvělým dárkem pro každého milovníka kávy. Jsou ohromně praktické, protože udrží vaši kávu připravenou k vychutnání i po několika hodinách. Druhotným plusem takového hrnku je i to, že vám zahřejí ruce bez toho, abyste se spálili.

Termohrnek zahřeje u srdce
i (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))
Termohrnek zahřeje u srdce

Nositelná deka 

Naprostým trhákem se letos stal stylový kousek, který se někde prezentuje jako nositelná deka. Ve skutečnosti to je něco mezi dekou, županem a obří fleecovou mikinou. Může být i z mikroplyše. Vůbec ty nejúžasnější mají nějaký vtipný motiv. Nositelná deka je ideálním dárkem nejen pro ženy, ale i pro muže. Zahřeje vás v každém chladném období.

Pořádný pytel skvělé kávy 

Ano, termohrnek je skvělý, ale velmi dobrým dárkem je i samotný pytel skutečně dobré kvalitní kávy. Můžete ji vybrat podle chuťových preferencí nebo oblíbeného způsobu přípravy. Můžete být ale i kreativní a káva může pocházet z velkých dálek, limitovaných edic nebo z lokálních pražíren. A pokud nejste milovníci kávy, podobné to je i s kvalitním čajem.

Šumivé bomby do koupele 

Hledáte dárek k Valentýnu a prozatím vás nic nezaujalo? A co tak originální šumivé bomby do vany? Dopřejte si se svou milovanou romantickou koupel se svíčkami a sektem. V dnešní době máte na výběr z široké nabídky šumivých bomb. Nemusejí být pouze kulaté, mohou mít v reálu skutečně rozličnou podobu. A pokud jste kreativní, můžete si je vyrobit dokonce i sami.

Kvalitní sójová svíčka

Kvalitní sójová svíčka s kvalitním knotem je skvělým dárkem, který potěší nejen na Valentýna. Dokáže rozzářit prostor a navodit příjemnou atmosféru. Pro umocnění dojmu z tohoto dárku dbejte, aby byl i pěkně zabalen – umocní to konečný efekt.

Skvělým dárkem k Valentýnu jsou svíčky
i (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))
Skvělým dárkem k Valentýnu jsou svíčky

Lego květiny 

Absolutním letošním hitem jsou nesmrtelné květiny, které můžete skládat zas a znova. Květiny z malých kostiček, které po poskládání vypadají jako živé, nikdy nezvadnou. Jsou mimo to i velmi působivou dekorací. 

Věčné růže 

V případě, že vaše partnerka není fanouškem malých kostiček a vy se nechcete spokojit s darováním běžného pugétu, darujte věčné růže. Co to je? Jde o stabilizované květiny, které mají minimální trvanlivost bez změn barvy a tvarů více než 2 roky.

Stabilizované květiny něco vydrží
i (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))
Stabilizované květiny něco vydrží

Stírací cestovní mapa 

Rádi cestujete? Tak to pro vás může být skvělým dárkem k Valentýnu i stírací cestovní mapa. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro mapu světa nebo České republiky. Záleží, kam raději se svým milovaným cestujete. 

Zdroj informací: goodhousekeeping.com; reviewed.usatoday.com; edition.cnn.com 

Publikováno: před týdnem, Autor: Adriana Dosedělová, Profil autora: Adriana Dosedělová

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.