reklama

Valentýnské drobnosti pro radost: Jednoduché dekorace za hubičku

Už dlouho se s partnerem vzájemně přesvědčujete, že svátek sv. Valentýna slavit nebudete, ale pak se také necháte na poslední chvíli strhnout okolním šílenstvím k akci? Máme pro vás několik tipů na superrychlou výzdobu, která nezatíží vaši peněženku.

Valentýnské drobnosti: jednoduché řetězy

Máte doma barevné čtvrtky, nůžky a vlastníte šicí stroj? Hurá! Nic jiného nepotřebujete. Vystřihněte spoustu papírových srdíček a pak je prošijte na šicím stroji. Pokládejte jedno za druhým, nit mezi nimi neodstřihujte, až vznikne dlouhý dekorační řetěz.

Valentýnské drobnosti: jednoduché řetězy
Valentýnské drobnosti: jednoduché řetězy (Zdroj: Pinterest.com)

Valentýnské drobnosti: nazdobené větve

Venku ustřihněte pár holých větviček ze stromu, ale můžete posbírat i ty spadlé, suché. Doma je dejte do vázy nebo do hlubšího květináče a ozdobte vystříhanými srdíčky nebo na ně kolíčkem přicvakněte fotografie. Jestli na nich budou vaše děti nebo to budou fotky ze společných zážitků s partnerem, to už necháme na vás.

Valentýnské drobnosti: nazdobené větve
Valentýnské drobnosti: nazdobené větve (Zdroj: Pinterest.com)

Valentýnské drobnosti: romantické svíčky

Tak který nápad se vám líbí víc? Můžete nazdobit přímo obyčejné bílé svíčky nebo využijte skleničky od zavařenin, které jednoduše oblékněte do valentýnského hávu. Je jasné, že druhá varianta je mnohem bezpečnější.

Valentýnské drobnosti: romantické svíčky
Valentýnské drobnosti: romantické svíčky (Zdroj: Pinterest.com)

Valentýnské drobnosti: papírová srdíčka

Obyčejná papírová srdíčka můžete slepit jedno k druhému na kruhovou podložku a valentýnský věnec bude za chvilku hotový. Ale i jednoduše nazdobená váza z láhve má své kouzlo.

Valentýnské drobnosti: papírová srdíčka
Valentýnské drobnosti: papírová srdíčka (Zdroj: Pinterest.com)

Valentýnské drobnosti: drátěná srdíčka

Vytvořte jednoduchou drátěnou kostru ve tvaru srdce a tu pak omotejte červenou bavlnkou nebo pletací přízí. Srdíčka můžete zavěsit třeba na okno.

Valentýnské drobnosti: drátěná srdíčka
Valentýnské drobnosti: drátěná srdíčka (Zdroj: Pinterest.com)

Publikováno: 13. 2. 2019, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce