reklama

Valentýn DIY: Tipy na srdíčkové dekorace na poslední chvíli

Valentýn se blíží. U nás tenhle svátek všech zamilovaných nemá dlouhou historii, ale s každým rokem jeho popularita roste. A není se co divit, vždyť dávat najevo lásku je krásné i důležité a Valentýn je ideální příležitost. Zkuste letos 14. únor pojmout DIY a vytvořte si srdíčkové dekorace sami. Máme pro vás prima tipy na romantickou výzdobu i dárky, které budete mít za chvilku hotové a zvládnete je i na poslední chvíli.

Mnozí stále zastávají názor, že Valentýn je importovaný komerční svátek, jiní berou 14. únor jako skvělou příležitost, jak nenásilně vyznat nejbližším své opravdové city. Ať už svátek všech zamilovaných slavíte ve velkém, nebo naopak jeho nadšenými fandy nejste, jedno je jisté: LÁSKA ve všech podobách by se měla podporovat a slavit! Milá slova a malý dárek zaručeně potěší každého a vyloudit srdečný úsměv na tváři milovaného člověka je k nezaplacení.

Valentýn DIY: dávat najevo lásku je krásné i důležité
i (Zdroj: pixabay.com)
Valentýn DIY: dávat najevo lásku je krásné i důležité

A jaké jsou další důvody, proč slavit Valentýna? Z každého vztahu se romantika postupně vytrácí a čas od času potřebuje nějak oživit – a Valentýn je ideální šance si uvědomit, že se pořád milujeme. Nebo jste zamilovaní, ale druhá strana o tom ještě nemá potuchy? Valentýn přímo vybízí k vyznání citů a tím, že mu/jí dáte srdíčkový dárek, rozhodně nic nezkazíte. Tak co, jdete do toho s námi?

1. Motýlka zvládnete vyrobit během chvilky z barevného papíru a kolíčků na prádlo

2.  Návod, jak vytvořit valentýnské srdíčko pletením na rukách bez klasických jehlic

3. Na výrobu srdíčkového závěsu budete potřebovat jen pár barevných odstřižků

4. Rudá růže je symbol lásky, a tím je pro den sv. Valentýna vlastně předurčena

5.  Váza na valentýnskou kytici vznikne během chvilky z obyčejné zavařovací sklenice

6.  Vylepšete drobný dárek ke dni zamilovaných vlastnoručně poskládanou ozdobou

Publikováno: 9. 2. 2018, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.