reklama

Rádi byste měli nádhernou pleť bez vad a známek únavy? Pak jste tu správně!

Kdo by neměl rád krásnou zářivou pleť, čistou, hladkou, bez pupínků, vrásek či ostatních známek únavy? Jistě každá žena, ale ani muži nejsou výjimkou. Kromě zdravého životního stylu, správné výživy, dostatku tekutin a odpočinku můžeme využít také kosmetických služeb, jejichž výsledkem bude jiskrná pleť hodná hollywoodských hvězd a červeného koberce.

i (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))
Pravidelná kosmetická péče by měla být pro každou ženu samozřejmostí (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Trápí vás rozšířené póry, stopy po akné v podobě drobných jizviček či jiné estetické problémy? Vyzkoušejte moderní kosmetické ošetření, které je efektivní a viditelné hned po první návštěvě.

V Aquapalace Praha si pro návštěvníky SPA & Wellness připravili novinku, jež napomáhá svěžesti pleti, ale zbavuje ji i nedokonalostí.

Zářívá a zdravá pleť během krátké chvíle

Přístroj Dermapen představuje žhavý a účinný trend v kosmetickém světě. Za pomocí mikrojehliček a vibrací dochází k aktivní stimulaci pokožky a lepšímu zapracování vhodně zvolených luxusních sér do pokožky. Díky nově vyvinuté třetí řadě přístroje dochází až k 100% účinnosti látek, které se snadno dostanou do pleti oproti běžnému ošetření.

Bez bolesti a dlouhodobé rekonvalescence

Kosmetická procedura je bezpečná, bezbolestná a ihned účinná. Přestože dochází k drobným vpichům do kůže, nejedná se o žádný velký kosmetický zákrok. Pleť je po ošetření zklidněná speciální maskou a krémem. Pro lepší efekt se nedoporučuje používat make-up po dobu 24 hodin.

Vhodné na vrásky, strie a deformace způsobené popálením

Díky nastavitelným programům, které se zaměřují na konkrétní dermatologický problém, je možné použít Dermapen na jemné i hlubší vrásky, strie po porodu či po ztrátě tělesné váhy anebo nežádoucí pigmentaci.

Spa & Wellness

Krásné a luxusní prostředí je součástí komplexu čestlického Aquapalace Praha a nabízí kompletní péči o vaše tělo i mysl. Přijďte načerpat novou energii z široké nabídky služeb, které obsahují od jednotlivých procedur zaměřených na konkrétní části těla až po komplexní ošetření. Dopřejte si péči od nejlepších odborníků v oboru kosmetiky, manikúry, pedikúry a masáží. Pokud byste rádi relaxovali ve dvou, navštivte romantické a plně vybavené Spa s vířivkou a saunou. Pro milovníky exotických dálek jsou připravené turecké lázně Hammam s parní lázní a speciálním peelingem.

Zdroj informací: Aquapalace Praha; zdravaplet.com

Publikováno: 15. 9. 2022, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce