reklama

Pašík, prasátko, čuník nebo malé selátko, v jejich sílu doufáme asi všichni

Symbolů štěstí je mnohem víc, ale nejčastějším novoročním dárkem bývá právě prasátko. Jako malou figurku ho ke konci roku můžete koupit na každém rohu, ale k mání jsou i mnohem originálnější kousky. Vyberete si?

Klasická kasička ve stylu retro

Originální autorská porcelánová kasička má na bříšku otvor pro vybírání peněz. Je určen odpůrcům zabijaček. Otvor je zakrytý plastovou zátkou. Vznik tohoto pašíka byl prý inspirován kresbami čuníků, které si autorka, Lenka Sárová Malíská, pamatuje z dětství. Umíte prasátko jedním tahem? Protože se jedná o autorský ručně vyráběný kousek je samozřejmě signován, balen do bílé kartonové krabičky.

Klasická kasička ve stylu retro
i (Zdroj: www.fler.cz/maliska)
Klasická kasička ve stylu retro

Vyřezávaná hračka

Roztomilé prasátko je ručně vyřezáno z lipového dřeva, nabarveno a domalováno akrylovými barvami v chráněné dílně Rolnička, jejíž heslo zní: „Jsme různí, ale patříme k sobě. Každý člověk je jedinečný a zasluhuje respekt“.

Vyřezávaná hračka
i (Zdroj: www.fler.cz/diakonie-rolnicka)
Vyřezávaná hračka

Blyštivé prasátko

Nezbytná novoroční proprietka, ale pro štěstí celoročně. Je ušité z blyštivé růžové látky, naplněné PES kuličkami, oči a rypáček má z blýskavých flitrů a korálků, je pověšené na stříbrné nitce se zlatou rolničkou. Ale pozor! Nerado se koupe… 

Blyštivé prasátko
i (Zdroj: www.fler.cz/zabicka)
Blyštivé prasátko

Dětem pro štěstí

Kapsář pro děti na doma, do školky, či do školy. Je vyroben z bavlněných látek, přední kapsa z dvojí vrstvy, zavazování na tkalounové tkanice. Aplikace domalována textilními barvami, zafixováno.

Dětem pro štěstí
i (Zdroj: www.fler.cz/baruru)
Dětem pro štěstí

Prasátko k počmárání

Kasička jako stylizované prasátko je vyrobena z vlnité lepenky a kartonu. Okénka jsou z čirého plexiskla polepeného modrou transparentní fólií. Z jedné strany je prasátko bílé a z druhé černé, potištěné tabulovou černí. Na tuto stranu můžete napsat obdarovanému vzkaz nebo si zde můžete psát počet vložených mincí apod. Utírat můžete bez problémů vlhkým hadříkem.

Prasátko k počmárání
i (Zdroj: www.fler.cz/unlimited-design)
Prasátko k počmárání

Pro štěstí na cestách

Dětský stahovací batůžek ve tvaru prasátka vznikl z autorské ilustrace, natištěné na bavlněnou látku. Prasátko je baleno v dárkové papírové krabičce s průhledem. Ideální jak dárek!

Pro štěstí na cestách
i (Zdroj: www.fler.cz/co-se-dneska-usilo)
Pro štěstí na cestách

Publikováno: 27. 12. 2017, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.