reklama

Nepodceňujte svatební přípravy a připravte se na ně včas

Možná máte o svém svatebním dni už dávno jasnou představu, nebo jste naopak na druhé straně barikády a nevíte kde začít. Tak či onak, inspirujte se tipy, díky kterým zjistíte, že některé věci je jednodušší, rychlejší a finančně méně náročnější pořídit na svatbu online.

Svatební přípravy jsou důležitým bodem vašeho svatebního dne (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Nechte vyrůst oznámení

Taková svatebního oznámení spolknou hodně papíru. Myslete proto ekologicky a sáhněte buď po recyklovaném, nebo semínkovém - každý ze svatebčanů jeho zasazením podpoří nejen přírodu, ale i růst manželského štěstí. Existují e-shopy, které nabízejí produkty i výzdobu s ohledem na přírodu.

Při výběru svatebních dekorací, které jsou aktuálně nejsilnější vyhledávanou kategorií, se inspirujte na internetu, kde nejen zjistíte, co je vlastně všechno potřeba, ale hlavně tu najdete široký výběr. Založte svatební knihu, ve které budete písemně i fotograficky dokumentovat vše od počátku příprav. V den D do ní pak hosté mohou zapisovat vzkazy a přání.

Svatební oznámení spolknou hodně papíru. Myslete ekologicky a sáhněte po recyklovaném
Svatební oznámení spolknou hodně papíru. Myslete ekologicky a sáhněte po recyklovaném (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Štěstí přeje připraveným

Pečlivě si poznamenávejte vaše konkrétní představy o tom, jak by měla svatba ideálně vypadat, a pak už se směle vrhněte do plánování. K tomu vám pomůže spousta dostupných svatebních plánovačů, které vás provedou krok za krokem celými přípravami. Máte-li po ruce raději papírovou klasiku, šikovnou pomůckou je svatební diář.

Pečlivě si poznamenávejte vaše konkrétní představy o tom, jak by měla svatba ideálně vypadat
Pečlivě si poznamenávejte vaše konkrétní představy o tom, jak by měla svatba ideálně vypadat (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Poslední svobodná party

Ať už vyrazíte do ruchu velkoměsta, nebo si uspořádáte domácí party, je potřeba se vybavit. Vyhněte se shánění propriet v kamenných prodejnách - nejrůznější dekorace, jako například brože či šerpy pro označení týmu budoucí nevěsty, si snadno vyhledáte na internetu. V případě, že se rozhodnete pro uvolněnou rozlučku v pohodlí domova nebo na pikniku, vsaďte na oblíbený boho styl, kterým navodíte uvolněnou a příjemnou atmosféru. Chybět nesmí ani piknikové koše a lampiony, které celý večer skvěle podtrhnou. 

Ať už vyrazíte do ruchu velkoměsta, nebo si uspořádáte domácí party, je potřeba se vybavit
Ať už vyrazíte do ruchu velkoměsta, nebo si uspořádáte domácí party, je potřeba se vybavit (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Šaty dělají nevěstu

Nejdůležitějším a mnohdy často nejtěžším úkolem je najít ty pravé svatební šaty. Internetové srovnávače poslouží jako šikovný průvodce jejich výběrem, zaměřte se především na typ postavy, ten je směrodatný pro podtrhnutí předností a zakrytí případných nedostatků.

Máte-li v tom jasno, nemusíte se zdráhat objednat šaty, které vám padly do oka na online e-shopu. Vybrat ty pravé může zabrat i několik měsíců, buďte proto efektivní a namísto cestování po salonech, nechte šaty přicestovat z e-shopu k vám domů. Oceníte úsporu času a mnohdy i peněz.

Nejdůležitějším a mnohdy často nejtěžším úkolem je najít ty pravé svatební šaty
Nejdůležitějším a mnohdy často nejtěžším úkolem je najít ty pravé svatební šaty (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))
Nemusíte se zdráhat objednat šaty, které vám padly do oka na online e-shopu
Nemusíte se zdráhat objednat šaty, které vám padly do oka na online e-shopu (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Mějte dary pod palcem

Velkou roli sehraje rovněž seznam svatebních darů. Kolikrát už se stalo, že novomanželé dostali tři mixéry či dva servisy, nevkusné sošky nebo knihy o vztazích. Sestavte si raději se snoubencem seznam toho, co by se vám hodilo a poproste třeba svědkyni, aby jej udržovala aktuální tím, že bude evidovat, který dar už někdo zakoupil. Při sestavování seznamu dárků se můžete inspirovat na nákupním rádci.

Zdroj informací: udrzitelnyeshop.cz; heureka.cz

Publikováno: 9. 7. 2022, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce