reklama

Kam na výlet: Halloween ožívá na mnoha místech… Přidáte se?

Tradice halloweenského svátku u nás sice není dlouhá, ale vzhledem k velké hravosti našich dětí i dospělých si k nám našla cestu velmi rychle. Tak kde se letos vyřádíte?

i (Zdroj: Strašidelný Hallowen Praha)
Hallowen ožívá na mnoha místech 7

Radyně – Halloween pod Radyní

28. říjen 2017 13–16 hodin

Přijďte si do Centra služeb pro turisty pod hradem Radyní užít tajemnou atmosféru, vyrobit si halloweenskou masku nebo dekoraci a vyzkoušet svou odvahu při strašidelných soutěžích!

Ostrava – Halloween ve Světě techniky

28. říjen 2017 10–20 hodin

Přijďte si užít pravou podzimní halloweenskou nebo také dušičkovou atmosféru do Světa techniky v Ostravě. V Malém světě techniky uvidíte oživlé postavy z Erbenovy Kytice nebo ochutnáte Svatodušní pečivo. Program probíhá zvlášť v Malém a Velkém světě techniky.

Hallowen ožívá na mnoha místech 8
i (Zdroj: Svět techniky Ostrava)
Hallowen ožívá na mnoha místech 8

Praha – Slavnosti dýní a dušiček na Náplavce

28. říjen 2017 10–18 hodin

Farmářské tržiště Náplavka se rozsvítí svíčkami a dýněmi na Slavnosti dýní a dušiček. Přivítá vás nejen dýněmi mnoha tvarů a barev, ale i šťavnatou podzimní zeleninou a ovocem, čeká vás i velký výskyt květin, dekorací a věnců, chvojí, kremrolí, perníčků a dalších sladkostí. Potěší vás dýňová gastronomie a dýňové speciality jako například netradiční dýňový kečup. A nejen to, zahřeje vás výborná káva od špičkových baristů, horký jablečný cider, šťavnatý burger, chilli omáčky nebo pečená dýně.

Hallowen ožívá na mnoha místech 6
i (Zdroj: Slavnosti dýní a dušiček na Náplavce)
Hallowen ožívá na mnoha místech 6

Zlín – Dýňobraní ve Zlíně

28. říjen 2017 14–18 hodin

Podzimně laděná akce v parku Komenského je součástí projektu Živý Zlín. Pro rodiny s dětmi bude připravena stezka s úkoly, dlabání halloweenských dýní, výtvarné tvoření, soutěž ve dlabání dýní, malování na obličej a další aktivity. Nebudou chybět dýňové speciality. Celý program moderuje Pavel Vacek z Městského divadla Zlín. A jaké je vstupné na akci? Pouze jablíčko do jablečné spirály. Vítány jsou zvláště děti ve strašidelných kostýmech, na které čeká odměna. Nově se na akci představí i klaun Brdík.

Hallowen ožívá na mnoha místech 2
i (Zdroj: Dýňobraní ve Zlíně)
Hallowen ožívá na mnoha místech 2

Třeboň – Halloween Pod Světem

28. říjen 2017 

V sobotu proběhne v areálu Pod Světem, tj. na Louce u Zlaté stoky a v Pěšárně – restauraci a vinárně ukončení sezony a Haloween 2017. Přes den bude připraven zábavný program pro děti a ve večerních hodinách pak v restauraci zahraje k tanci a poslechu skupina FACE.

Hallowen ožívá na mnoha místech 3
i (Zdroj: Hallowen Pod Světem)
Hallowen ožívá na mnoha místech 3

Praha – Strašidelný Halloween pro děti

28. říjen 2017 10–11.30

Blíží se svátek Halloween, který se v Hard Rock Cafe Praha už tradičně slaví dětským brunchem plným her, soutěží a dobrého jídla. Celá akce se ponese v příjemně strašidelné atmosféře včetně stylových dekorací. Připraven bude bohatý zábavný program s pěveckou soutěží o ceny, opičí dráhou, dětským koutkem či malováním na obličej. Vrcholem pak bude soutěž o nejlepší kostým malých návštěvníků a malování dýní. Pro malé i velké hosty bude samozřejmě připraven také bohatý brunch formou bufetu, který bude obsahovat sladké i slané dobroty.

Hallowen ožívá na mnoha místech 7
i (Zdroj: Strašidelný Hallowen Praha)
Hallowen ožívá na mnoha místech 7

Publikováno: 27. 10. 2017, Autor: