reklama

Perlivá radost jako dárek pod stromeček

Potěšte své blízké u příležitosti nejkrásnějších svátků v roce dárkem od SodaStream – světové jedničky v přípravě domácí perlivé vody. Je to osvědčený tip – výrobníky perlivé vody této značky nezklamaly 99 % obdarovaných a určitě udělají radost i vaší rodině a přátelům. Domácí příprava perlivé vody nejen, že zaručuje pohodlí, ale také bezpečí. S výrobníky SodaStream se vyhnete opakovanému chození do obchodů a tahání těžkých balíků vod.

i (Zdroj: SodaStream)
Perlivá radost jako dárek pod stromeček (Zdroj: SodaStream)

Planeta se dlouhodobě potýká s nedostatkem vody. Na svědomí to má jak jinak než člověk. Nehospodárné zacházení s nejdražší surovinou vede nutné k tomu, že se jí nedostává. Ale lze to změnit. A začít mlže každý u sebe. 

Jen si spočítejme, kolik litrů vody (balené, ochucené, perlivé i neperlivé a všechny možné limonády) jsme každý z nás nakoupili a přinesli domů. A kolik to bylo PET lahví, které v lepším případě skončily ve žlutém kontejneru, ale v tom horším ve spalovně? Proč jsme přijali pocit, že voda, která nám teče z kohoutku je špatná a nedá se pít? Víte, že každoročně přibývá přibližně 141 miliard použitých plastových lahví, které nejsou recyklovány? A toto strašlivé čísloby neexistovalo, pokud bychom čerpali vodu ze svého vodovodu, kde je zdravá, čistá a pitná. Je to naše nevědomost a "pohodlnost", co nás nutí neustále kupovat další a další nápoje v plastových lahvích. A přitom je to tak snadné...

Lahve
i (Zdroj: Depositphotos)
Tisíce a tisíce plastových lahví naplní denně výrobny perlivých vod a limonád

Domácí výrobník perlivé vody

S přípravou čerstvé perlivé vody si hravě poradí plně automatický model SodaStream Spirit One Touch. Je ideální volbou pro ty, kteří mají rádi řešení bez kompromisů – kombinuje elegantní vzhled, funkčnost a pohodlnou obsluhu. Celý proces přípravy zjednodušuje revoluční systém uchycení lahve pomocí Snap & Lock mechanismu bez nutnosti šroubování lahve. Další kroky už jsou automatické, stačí zvolit podle chuti jeden ze tří přednastavených režimů perlivosti – jemný, střední nebo silný a výrobník sám perlení vody dokončí.

Design výrobníku Spirit One Touch je elegantní a čistý, ať už vyberete černé nebo bílé provedení. Balení obsahuje kromě samotného výrobníku také bombičku s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody, jednu opakovaně použitelnou nápojovou lahve a adaptér do elektrické zásuvky. Výměna bombiček je možná i prostřednictvím dovážek Kosik.cz nebo Rohlik.cz.

thumbs_Crystal-white-open
Pokud máte rádi propojení vody se sklem, pak je pro vás tou pravou volbou luxusní výrobník SodaStream Crystal (Zdroj: SodaStream)
Výrobník
Design výrobníku Spirit One Touch je elegantní a čistý, ať už vyberete černé nebo bílé provedení (Zdroj: SodaStream)

Pokud máte rádi propojení vody se sklem, pak je pro vás tou pravou volbou luxusní výrobník SodaStream Crystal. Sklo totiž k vodě nedomyslitelně patří, neovlivňuje chuťové vlastnosti a dokáže podtrhnout její čistotu. Čerstvou perlivou vodu výrobník Crystal připraví přímo do elegantní skleněné karafy a zároveň splňuje požadavky náročného zákazníka na design, funkčnost a také pohodlnou obsluhu. Příprava je velice snadná – lahev vložíte do pevné ocelové nádoby, uzavřete výrobník, a pak už jen zbývá stlačit ovládací tlačítko, kterým docílíte různé síly naperlení podle vlastní chuti.

thumbs_crystal
i (Zdroj: SodaStream)
Místo nakupování balné vody si připravte perlivou vodu pohodlně doma

K dostání modely řady Crystal v bílém SodaStream Crystal White a černém provedení SodaStream Crystal Black/Metal. Skleněnou lahev o objemu 0,7l, která je součástí balení, je možné umývat v myčce. Sada obsahuje také bombičku s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody. Výměnu bombiček můžete provést i při objednávkách přes Kosik.cz nebo Rohlik.cz. K výrobníku je možné přikoupit i originální sadu 4 sklenic o objemu 330 ml, které dokonale ladí s designem skleněné karafy.

Publikováno: 14. 12. 2020, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce