reklama

Čistá a hygienická domácnost je snem každé hospodyňky, pořiďte si ruční antibakteriální vysavač

Vánoce se blíží rychlostí blesku. Každá správná hospodyňka má čas pro předvánoční úklid pečlivě naplánovaný, aby nedošlo k zběsilému přerovnávání věcí z místa na místo těsně před svátky, které by se měly vyznačovat klidem, mírem a pohodou. Jsou jedinci, kteří ducha vánoc nemají spojeného s vysmýčeným bytem, avšak chaos či nepořádek nijak nepřispěje k dobré náladě. Naopak uklizená, čistá a esteticky uspořádaná domácnost je přímo balzámem na nervy a může tím velice přispět k navození vánoční nálady. Touha mít před vánocemi vše čisté a systematicky srovnané je snem každé z nás. K dosažení dokonalé čistoty můžete zkusit ruční antibakteriální vysavač.

Čistá a hygienická domácnost je snem každé hospodyňky, pořiďte si ruční antibakteriální vysavač (Zdroj: DOMO - ELEKTRO s.r.o.)

Uklízejte stylově

Obrovským pomocníkem v těchto úklidových dnech se může stát např. ruční antibakteriální vysavač s UV lampou. Je to přístroj, který nám pomůže vyčistit místa, na kterých sedíme či spíme, a to naprosto bez použití chemikálií a úplně suchou cestou. A nebojme se, že bychom takového pomocníka využili pouze před vánočními svátky. Běžný úklid přeci provádíme během celého roku, a pokud s námi doma žijí navíc i čtyřnozí mazlíčci, stane se tento přístroj naším každodenním pomocníkem.

Ruční antibakteriální vysavač s UV lampou

V současné době, kdy celá populace bojuje především proti roztočům, přichází na pomoc ruční antibakteriální vysavač s UV lampou. Pomůže nám vyčistit a vydezinfikovat především místa, na kterých spíme či sedíme. Veškeré čalouněné prostory se tak stanou dokonale uklizené. Dezinfikace probíhá za pomoci UV-C záření, tudíž veškeré čištěné plochy zbavíme nepříjemných roztočů, bakterií, virů i plísní naprosto suchou formou a to i bez použití chemikálií. Zneškodníme tak téměř 100% všech škodlivých vlivů, které nám mohou hodně znepříjemnit život.

DO223S_onderkant upr
UV lampa povrchy dezinfikuje a zbavuje je škodlivých alergenů (Zdroj: DOMO - ELEKTRO s.r.o.)

V každé domácnosti najdeme nejrůznější druhy nečistot. Tento bezsáčkový vysavač si s nimi hravě poradí, neboť disponuje technologií cyklonového vysávání. Efektivně tak odděluje hrubé nečistoty od jemného prachu, který se zachytí na prachovém filtru. Díky tomu se při poměrně nízkém příkonu docílí lepšího sacího výkonu. Své příznivce si samozřejmě získá i v řadách lidí, kteří trpí nejrůznějšími alergiemi, neboť je vybaven HEPA filtrem. Ten dokáže zachytit nejjemnější částečky prachu a z našeho pomocníka pak vychází pouze čistý vzduch. Hospodyňky ocení i možnost, že všechny tyto filtry jsou snadno omyvatelné.

A jak s mazlíčky?

Stále častěji si pořizujeme čtyřnohé kamarády, kteří i při důkladném úklidu po sobě stále zanechávají na první pohled ne tak viditelné známky znečištění. Jemné chloupky se často zapichují do sedačky a zbavit se jich není zcela jednoduché. S ručním antibakteriálním vysavačem si velice usnadníme práci. Díky rotačnímu kartáči se uvolní nanesené nečistoty, zvířecí chlupy i vlasy, a to i ze špatně dostupných míst. Dokáže proniknout hluboko do vláken a textilie se tak stávají čistými. Společně s UV zářivkou však dosahuje naprosto skvělých výsledků. UV lampa čištěné povrchy dezinfikuje a zbavuje je škodlivých alergenů. Veškeré sedačky, pohovky, postele, matrace a textilie jsou pak známkou opravdu čisté a hygienické domácnosti.

DO223S_reservoir upr
Vysavač s bezsáčkovým systémem má snadno odnímatelnou nádobkou na nečistoty (Zdroj: DOMO - ELEKTRO s.r.o.)

Žádná hospodyňka se již v dnešní uspěchané době nechce při úklidu moc nadřít. Stále častěji hledáme pomocníky, kteří nám tuto činnost usnadní a přitom zanechají domácnost dokonale čistou. U ručního antibakteriálního vysavače oceníme též pohodlnou manipulaci. Jeho snadno odnímatelná prachová nádoba je tím svědkem. Nízkou hmotnost, moderní a originální design by mohli ocenit i muži, pro které by se tak úklid mohl stát stejnou vášní, jako je pro jejich protějšky.

Pravidelným používáním tohoto pomocníka tak můžeme omezit šíření virů, bakterií, plísní a veškerých alergenů a docílíme tím zdravého prostředí pro život.

Publikováno: 12. 12. 2020, Autor: Beata Boháčová, Profil autora: Beata Boháčová