reklama

Ke kráse nám pomůže základní domácí péče i nejnovější estetické procedury

Každá žena bez rozdílu věku se chce líbit. Ráda by měla husté lesklé vlasy, tělo jako laňka a pleť jako samet. Je to na každém z nás, jak k péči o sama sebe přistoupíme.

i (Zdroj: Depositphotos)
Ke kráse nám pomůže základní domácí péče i nejnovější estetické procedury (Zdroj: Depositphotos)

Základem každodenní péče o pleť jsou čistota, výživa a ochrana. Zní to jednoduše, ale přesto nejvíc chyb děláme právě tady. Správná péče o pleť by měla sestávat z několika po sobě jdoucích kroků a to: Čištění – tonizace – hydratace – výživa. Pokud toto budeme dodržovat a provádět správně, naše pleť se nám odmění zdravým a mladistvým vzhledem.

Také je důležité jíst zdravou a dobře vyváženou stravu. Dobrý jídelníček nám pomůže v zachování krásné, zdravé a pružné pokožky. Základem je  pití dostatečného množství tekutin. Pokud každý den dostatečně nepijete, tělo je dehydratováno, což se odrazí i na celkové pokožce těla. Ta je pak vysušená, napnutá a tím může dojít k šupinatění pokožky po celém těle.

Vyvážená strava
i (Zdroj: Depositphotos)
Je důležité jíst zdravou a dobře vyváženou stravu

Důležité je také umět vybrat ty správné kosmetické přípravky a zkombinovat je tak, aby účinek byl co největší. Působení kosmetických produktů tkví v účinných ingrediencích: umí hydratovat, zpevnit, vyhladit prozářit. Každá ingredience ale funguje trošku jinak. Obecně platí, že kosmetické produkty jsou silnější v páru či kombinaci: sérum spolu s pleťovým krémem, anti-age krém a proti vráskové oční sérum, čisticí pěna a krém proti akné. Při používaní krémů a kosmetiky, ať už přírodní nebo komerční vytrvejte, spousta účinků se dostaví až za měsíc pravidelného používání. Je důležité vytrvat, ať už bojujete s problémy s akné, s dehydrovanou pokožkou anebo s vráskami. Naše pokožka se zhruba měsíc regeneruje a obměňuje, proto jsou některé účinky znatelné až po měsíci pravidelné péče.

Krémy
i (Zdroj: Depositphotos)
Součástí péče o pleť jsou ty správné pleťové krémy

Péči potřebuje nejenom naše pleť, ale také pokožka po celém těle. Základem v péči o tělo je jednoznačně sprcha či koupel. Ke své pokožce bychom měli být citliví a používat pouze jemné sprchové gely a mýdla, které jsou účinné a naši kůži nevysušují. Po koupeli bychom svému tělu měli vždy dopřát dostatečnou hydrataci pomocí přípravků, které jsou vhodné přesně pro náš typ pokožky. Tělový krém dodá žíznivé pokožce intenzivní a dlouhotrvající hydrataci a poskytne ji dostatek potřebných vitamínů.

Pokud někoho trápí hluboké vrásky v obličeji, ochablá kůže nebo se stydí spíš za povadlý krk, dekolt či ruce? Návštěva kosmetické kliniky není v dnešní době žádným přepychem. Právě tyto problémy dokáže vyřešit kyselina hyaluronová v rámci nové metody Bioremodelace pokožky. Jedná se o metodu aplikace speciálně upravené kyseliny hyaluronové, do přesně určených bodů na obličeji nebo těle.

Kyselina hyaluronová
i (Zdroj: Depositphotos)
Kyselina hyaluronová vyřeší problémy s hlubokými vráskami v obličeji nebo ochablou kůží

Jde o zcela inovativní přístup ošetření ochabující a ochablé kůže, který je zároveň i skvělou prevencí dalšího ochabování – stárnutí. Tento “zázrak” se jmenuje Profhilo a je výsledkem výzkumu italských vědců. Kombinuje vysoko a nízkomolekulární kyselinu (HA) o koncentraci 64 mg na 2 ml (nejvyšší koncentrace ze všech dostupných produktů). Tato HA je ale zcela bez jakýchkoliv stabilizačních činidel, a tedy absolutně bezpečná. Metoda spouští produkci kolagenu a elastinu a intenzivně zvyšuje hydrataci pokožky do několika dní po aplikaci. Zlepšuje se mechanická odolnost pokožky a dochází k její regeneraci.

Regenerace
i (Zdroj: Depositphotos)
K regeneraci pleti přispívá i pravidelná péče o pokožku

Snažím se vypadat co nejlépe, přeci jenom mě můj vzhled pořád živí.“, říká herečka a moderátorka Eva Decastelo, která je v péči paní doktorky Evy Havlové jako doma. Dochází na pravidelné aplikace botulotoxinu, kdy při aplikaci velmi nízké koncentrace botuloxinu dochází k odstranění mimických vrásek. Tentokrát však Eva Decastelo vyzkoušela novinku, převratnou metodu k přirozenému vypnutí pokožky, obličeje i těla, a to právě Bioremodelaci kůže Profhilo.

Eva Decastelo
i (Zdroj: Eva Clinic)
Evy Decastelo má v boji proti stárnutí obličeje nového spojence

Výhodou Bioremodelace, kterou provádí v Eva Clinic, je bezpečnost, protože se aplikuje pouze čistá kyselina hyaluronová a také dlouhodobý efekt, až 12 měsíců. Tato metoda je vhodná pro všechny, kteří chtějí zpomalit proces stárnutí co možná nejpřirozenější cestou.

Publikováno: 1. 11. 2020, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce