reklama

Svět bydlení – aktuální trendy pro podzim 2019

Se změnou ročního období přichází nové trendy v bydlení. Zjistěte, jaký je nejnovější vývoj v oblasti bytového vybavení a inspirujte se čtyřmi aktuálními trendy v bydlení pro podzim 2019. Máme pro vás tipy na barvy, vzory a doplňky, které přemění interiér na moderní domov.

i (Zdroj: Hornbach)
Inspirace ze světa bydlení a trendy pro podzim 2019 (Zdroj: Hornbach)

Pro letošní podzim jsou trendy v interiérovém designu tak různorodé, že si na své přijde každý – milovníci klasiky, minimalismu, elegance i divokosti. Mezi aktuální styly patří Get Together, Perfect Day, Urban Jungle a Wonderful Home. Co je pro tyto trendy charakteristické a pro koho je daný styl vhodný?

Get Together – domov v rovnováze

Že se protiklady přitahují? Někdy dokonce splynou v jeden celek. A vytvoří nesrovnatelnou atmosféru bydlení. Studené materiály jako beton naráží na teplé, organické barvy a prvky zařízení jako kůži nebo měď. Odstíny hnědé a okrové kontrastují s různými stupni šedi. Společně působí jako uzemnění prostoru.

i (Zdroj: Hornbach)
Máte rádi klid a harmonii? Pak je styl bydlení Get Together ten pravý pro vás

Co je pro tento trend charakteristické:

V interiéru se dokonale kombinuje tvrdost s měkkostí, světlost s tmavostí, chlad s teplem. Tyto kontrasty vytváří pohodlí s absolutní rovnováhou. Díky jasnosti v místnosti vzniká klidná atmosféra.

Pro koho se tento trend hodí:

Get Together je harmonický styl zařízení, který ví, jak pohodlné prostředí dokáže vytvářet kombinace protikladů. Je dokonalý pro všechny, kteří chtějí doma rovnováhu.

Perfect Day – prostor k nadechnutí

Jak vypadá dokonalý den? Světle a přátelsky. Taková jsou také pravidla pro tento individuální styl s nádechem Skandinávie. Decentní barvy, přírodní materiály a jasné tvary vytváří kombinaci, která rozvíjí prostor a dává možnost se nadechnout. Osobní detaily na přesně tom správném místě dělají z prostoru místo, kam se chcete vracet.

i (Zdroj: Hornbach)
Světlé barvy a harmonie dominují stylu Perfect Day

Co je pro tento trend charakteristické:

Světlé barvy v interiéru a jasné tvary vytváří pocit klidu se zaměřením jen na to podstatné. Perfect Day představuje umění vše sladit dokonale. Důležitá je vyrovnanost, umění najít ve všem tu správnou míru.

inspirace bydlení Perfect Day
i (Zdroj: Hornbach)
Svůj "perfect day" můžete zažívat každý den v interiéru zařízeném v tomto stylu

Pro koho se tento trend hodí:

Perfect Day je decentní a přesto individuální styl zařízení. Je vhodný pro každého, kdo si chce doma vydechnout a pořádně se nadechnout.

Urban Jungle – domov jako dobíječ energie

Venku, nebo uvnitř? Možné je přece obojí. Z balkónu se stane díky kobercům a polštářům obývací pokoj, obývací pokoj díky palmám a vertikálním zahradám zelenou oázou s rostlinami. Směr udávají výrazné barvy a kontrasty, které nabíjí místnost energií. V kombinaci s všudypřítomnými rostlinami se prostor stane přírodním zásobníkem energie.

i (Zdroj: Hornbach)
Urban Jungle to je domov plný kontrastů a energie

Co je pro tento trend charakteristické:

Pro tento styl je charakteristická hloubka díky výrazným odstínům zelené, benzínové a modré. Divoké kombinace materiálů a struktur působí ryze energicky a dynamicky. Rostliny v každém koutě oslavují život a přírodu.

i (Zdroj: Hornbach)
Urban Jungle je styl bydlení, který uvítá každý, kdo potřebuje doma pořádně dobít baterky

Pro koho se tento trend hodí:

Urban Jungle je dynamický styl zařízení plný života. Je dokonalý pro všechny, kteří chtějí doma čerpat maximální energii.

Wonderful Home – elegantní útulnost

Tmavý samet, kůže, srst – a mezi tím se blýská trocha mosazi: tento trend je plný. Plný materiálů a výrazných barev, které přechází téměř do černé. Díky tomu získá prostor kýženou těžkost a elegantní komfort. Nejdůležitějšími doplňky jsou dobře umístěné světelné zdroje, které rozzařují hloubky a vytahují z nich jejich barevnost.

i (Zdroj: Hornbach)
Hra světla a doplňků to je základ stylu Wonderful Home

Co je pro tento styl charakteristické:

Světelné zdroje vytváří dokonalé napětí mezi světlem a tmou. Interiér působí stabilně díky hlubokým, uklidňujícím barevným odstínům. Silný koncept barev a materiálů celkově působí výrazně a sebevědomě.

i (Zdroj: Hornbach)
Dominantou stylu Wonderful home je elegantní útulnost

Pro koho se tento trend hodí:

Wonderful Home je výrazný, sebevědomý styl zařízení. Je dokonalý pro všechny, kteří vědí, co chtějí a na čem jsou.

Více o aktuálních trendech v oblasti bydlení najdete na www.hornbach.cz.

Publikováno: 15. 9. 2019, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce