reklama

Staňte se módním návrhářem v IQLANDII - kutilská dílnička zve za zábavou

IQLANDIE zve na zajímavou návštěvu svých kutilských dílniček pro malé i velké návštěvníky. Ještě do konce srpna máte možnost si v iQFABLABU, chytré dílně digitálního věku, vyrobit vlastní dřevěné hračky nebo designové tričko pomocí řezacího plotru. Navíc si vaše výtvory budete moct odnést domů a pochlubit se ostatním.

i (Zdroj: Dana Filipová)
Spoustu zábavy pro celou rodinu nabízí kutilské dílničky (Zdroj: Dana Filipová)

Vlastní designové tričko – snadno a rychle

Staňte se módním návrhářem. Vyrobte si v Kutilské dílničce: potisk textilu trendy tričko a už se vám nestane, že potkáte někoho se stejným kouskem oblečení. Triko bez potisku dostanete přímo na místě, a jak si jej vyzdobíte, je pouze na vás. Stačí si vybrat motiv, nechat si daný obrázek či nápis „vyříznout“ na řezačce a následně jej „vyškrábnout“ z fólie. Pak přijde na řadu designová část – rozvržení obrázků na textil podle vlastní fantazie.  Nakonec se tričko i s potisky vloží do termolisu, a váš nový módní kousek je na světě!

Výroba trička v iQFABLABU
i (Zdroj: Dana Filipová)
V kutilských dílničkách se mnohému naučíte

Konec plastovým hračkám! V kurzu je zase dřevo

Pokud vás víc baví různé zatloukání, šroubování či slepování, pak určitě zajdete na Kutilskou dílničku: vyrábíme ze dřeva. Vyrobíte si zde vlastní dřevěnou hračku, například loďku nebo woodbota (dřevěného robota). Naučíte se pracovat s vrtačkou, pilkou i svěrákem, což určitě využijete i doma při dalším kutění. Zabaví se zde jak děti, tak i dospělí.

Letní dílny pro veřejnost probíhají v úterý (Kutilská dílnička: potisk textilu) a ve čtvrtek (Kutilská dílnička: vyrábíme ze dřeva) od 10 a 15 hodin. Děti musí být pod dohledem osoby starší 18 let. K dispozici je vždy odborný lektor. Cena za jedno pracovní místo, určené pro jednu až tři osoby, je stanovena na 250 Kč za potisk trička a 140 Kč za výrobu dřevěné hračky. iQFABLAB naleznete ve 3. patře iQPARKU.

Více informací si přečtete na www.iQlandia.cz

Publikováno: 22. 8. 2019, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce