reklama

Vyhrajte výbavu pro školáka – kufřík s lepidly Herkules a dalšími školními pomůckami

Prázdniny jsou v plném proudu, ale mnozí rodiče již možná pomýšlí na pořizování nové školní výbavy. Nová aktovka, penál, přezůvky… A co teprve nákup v papírnictví? Seznam věcí, které je zde nutné pořídit, je snad nekonečný – tužky, pera, pravítka, pastelky, a nezapomenout na lepidlo! Generacemi prověřená jsou lepidla značky HERKULES – větší lepidlo na výtvarku a lepicí tyčinka do penálu. Inovovaný trojúhelníkový tvar lepicích tyčinek Herkules je navíc ideální pro malé dětské ručičky. Co takhle si pár položek ze seznamu odškrtnout a ulehčit i své peněžence? Stačí se zúčastnit letní soutěže o výbavu pro školáky, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci se společností Druchema. Podrobnosti se dočtete v článku.

Soutěž o kufřík s výbavou pro školáky (Zdroj: Druchema)

Soutěžte a vyhrajte Kufřík pro školáky s lepidly HERKULES a dalšími psacími potřebami

Kufřík pro malé školáky je naplněný základními pomůckami do školy a pro tvoření. Je vyrobený z kvalitního vícevrstvého laminového papíru s dětským obrázkovým motivem. Kufřík obsahuje sadu lepidel HERKULES, stírací tabulku A4, popisovač, pastelky, gumu, voskovky, tužku, nůžky a pravítko 20 cm.

Sada lepidel HERKULES:

  • HERKULES Univerzální lepidlo pro domácnost, dílnu a modeláře (250 g)
  • HERKULES Univerzální lepidlo pro domácnost, dílnu a modeláře (130 g)
  • HERKULES Univerzální lepidlo pro domácnost, dílnu a modeláře (30 g)
  • 2x HERKULES lepicí tyčinka (15 g)
  • HERKULES Tyčinka Mizím (8 g)
  • HERKULES Trojúhelník univerzální lepicí tyčinka pro domácnost a dílnu – 12 g
Soutěž o kufřík se školními pomůckami a lepidly HERKULES
Soutěž o kufřík se školními pomůckami a lepidly HERKULES (Zdroj: Andrea)

HERKULES nevyniká jen svou silou a pevnou vůlí, ale i pevnými spoji. Je to totiž dokonalé disperzní lepidlo přímo stvořené pro všechny nadšené lepiče. Pokud i vy nemůžete bez lepení, slepování a nalepování žít, není nazbyt, je tu HERKULES. Je oděn do žluto-červeného kabátku a ve svém trupu má praktickou prohlubeň. Ale pozor, to není vada, nýbrž přednost, kterou ocení všichni lepiči. Umožňuje totiž snadné držení při lepení i snazší aplikaci s lepidlem. A aby toho nebylo málo, k lepšímu lepení pomůže i vylepšený aplikátor pro přesnější lepení.

V odkaze také naleznete pravidla a podmínky soutěže:

SOUTĚŽTE O KUFŘÍK S VÝBAVOU PRO ŠKOLÁKA

Publikováno: 5. 8. 2019, Autor: Andrea Drobílková, Profil autora: Andrea Drobílková