reklama

Co kdyby byla vaše koupelna bezpečná a pohodlná za jediný den?

Staré koupelny mohou být nepohodlné a nebezpečné. Zejména senioři v nich každodenně zažívají nepříjemné chvíle namísto pohodlné relaxace, kterou si ve své koupelně zaslouží. Možná si říkáte, že na rekonstrukci bytového jádra už nemáte sílu a trpělivost. Co kdybyste ale měli přestavěnou koupelnu za jediný den a bez stavebních úprav?

i (Zdroj: vinata.cz)
Bezpečná koupelna už nemusí být snem. Za jediný den VINATA vykouzlí obrovskou změnu (Zdroj: vinata.cz)

Stačí jeden den, a z nepohodlné vany je skvělý sprchový box

Na tuto přestavbu koupelny má sílu opravdu každý. Sprchový box VINATA má totiž jasné poslání. Usnadnit život všem, koho nebaví nepohodlná koupelna, dlouhé rekonstrukce a zařizování. Vestavba trvá 24 hodin. VINATA má navíc vše, co od ní budete chtít. Pohodlné sedátko, bezpečnostní madlo i protiskluzový povrch.

Rekonstrukce koupelny
i (Zdroj: vinata.cz)
Koupelna před a po instalaci boxu VINATA. Vidíte ten rozdíl?

Aby se vaše koupelna proměnila, nemusíte se týdny brodit v sutinách. Sprchový box VINATA po odstranění staré vany montážní tým nainstaluje za jediný den. A to bez velkých stavebních úprav. Překážkou nejsou ani malé dveře panelákových koupelen. Montážní firma si vždy poradí.

Vestavba sprchového boxu VINATA trvá opravdu 24 hodin. Podívejte se na přeměnu koupelny s VINATOU!

Pro sportovce i seniory

Sprchový box VINATA využijí nejen starší lidé, kterým společně se sedátkem a madlem nabídne pohodlné sprchování. Je totiž vhodný i pro sportovce, kteří v něm najdou odpočinek po náročném dni. Skvěle bude sloužit i rodině s dětmi. Vanu už nebudete potřebovat. Pohodlí si uděláte i tady!

sprchový box pro seniory
i (Zdroj: vinata.cz)
Sprchvý box VINATA je bezpečný a komfortní. Instalaci zvládnete během jediného dne

Bezpečí pro všechny

Běžná starší vana nemá bezpečnostní povrch. Kvůli vysoké hraně je navíc zejména pro seniory a handicapované nebezpečná i nepohodlná.

VINATA má oproti tomu protiskluzovou vaničku, bytelná madla a sedátko. Nehrozí vám proto uklouznutí. I když se vám hůře vstává, nebo jste jen unavení, VINATA vás na holičkách nenechá.

Zapomeňte na starosti s rekonstrukcí

Pokud chcete proměnit svou koupelnu a rozhodnete se pro VINATU, nemusíte se prakticky o nic starat. Firma na místo pošle techniky, kteří vše změří, promyslí nejvhodnější uložení, box nainstalují a vše po sobě uklidí. Vy se pak už jen můžete kochat tím, jak za jediný den vaše koupelna prodělá obrovskou změnu. A kdyby bylo během používání cokoliv v nepořádku, je tu profesionální servis.

sprchový box pro seniory
i (Zdroj: vinata.cz)
Sprchový box VINATA je ideálním řešením nejen pro seniory

Žádná zbytečná námaha, jen relaxace a pohodlí

Sprchový box VINATA není jen praktický. Především je komfortní, designový a každé koupelně dodá šmrnc. Nabízí ale ještě něco navíc. Na sklech má nanesenou povrchovou úpravu RothClean, díky které se na ní neusazuje vodní kámen a nečistoty. Proto se VINATA i velmi dobře udržuje. Vaší relaxaci a sprchování bez stresu už nic nebrání!

Publikováno: 7. 7. 2019, Autor: Andrea Drobílková, Profil autora: Andrea Drobílková