reklama

Prací papírky: Darujte voňavé a čisté předplatné

Lámete si hlavu nad tím, čím letos potěšit své blízké pod stromečkem? Máme pro vás originální řešení, které 100% potěší, neboť je praktické, udržitelné a v neposlední řadě i voňavé – prací papírky EcoHaus.

i (Zdroj: iEcoHaus CZ, s.r.o.)
Jedinečné prací papírky s čistící silou prášku, gelu i kapslí (Zdroj: iEcoHaus CZ, s.r.o.)

Papírky EcoHaus jsou vysoce kvalitním prostředkem na praní, který si poradí s běžně špinavým prádlem stejně spolehlivě jako jiné prací gely nebo prášky. Papírky vyperou bílé, barevné a černé prádlo na vysoké i nízké teploty a k tomu je možné je kombinovat s jakoukoli aviváží či jiným změkčovadlem.

Velkou výhodou pracích papírků je jejich skladnost. Díky tomu, že v sobě nemají žádnou vodu (jen pro srovnání, běžné prací gely jí obsahují až 90 %...), zabírají minimum prostoru a téměř nic neváží. Jsou tedy skvělé nejen na běžné domácí praní, ale i na cesty, kdy je jednoduše sbalíte do jakéhokoli zavazadla a vezmete s sebou třeba i do letadla.

Papírky EcoHaus mají mnoho dalších předností:

  • nedráždí pokožku, a to ani tu citlivou nebo s atopickým ekzémem
  • zanechávají nižší ekologickou stopu než běžné prací prostředky, protože neobsahují plasty a také jsou méně chemicky náročné
  • při kontaktu s vodou se okamžitě promění v gel a poté se beze zbytku rozpustí, na oblečení ani v pračce tedy nezůstávají žádné zbytky
  • jsou vhodné i pro ruční praní
  • v případě menší várky je možné použít jen část papírku
  • jsou šetrné k oblečení
  • nejsou testovány na zvířatech
Darujte předplatné
i (Zdroj: iEcoHaus CZ, s.r.o.)
Darujte předplatné

Předplatné Ecohaus

Prací papírky EcoHaus můžete darovat buď v balení po 5 kusech s několika různými vůněmi nebo ve velkém 60ks balíčku, který má aroma lučního kvítí. Ten lze nadělit také formou předplatného, jež bude obdarovanému přicházet ve vámi nastavené periodě, a to každý 1, 2, 3 nebo 4 měsíce. A nebojte, není v tom žádný háček, pokud vám předplatné z jakéhokoli důvodu přestane vyhovovat, jednoduše jej kdykoli zrušíte.

Zdroj informací: iEcoHaus CZ, s.r.o.

Publikováno: 17. 12. 2023, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.