reklama

5 tipů na netradiční večírek aneb Zbavte se stereotypů a dopřejte si párty, na kterou nezapomenete

Zapomeňte na klasické představy večírků a vyšperkujte si ty letošní kreativními módními doplňky, tancem, zpěvem, zábavou a bublinkami! Co takhle selfie stanice, karaoke s největšími vánočními hity nebo oblíbená hra Secret Santa? Odvažte se a inspirujte se originálními nápady, díky kterým bude vánoční párty akcí roku!

i (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))
Nezapomenutelná vánoční párty se neobejde bez přátel, dobrého jídla a pití (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Co udělá vaši vánoční párty jedinečnou?

1. tip: Zapomeňte na jednohubky

Cukroví a chlebíčky sice k vánočním a silvestrovským oslavám patří, ale rozhodně jimi nikoho příliš neoslníte. Popusťte uzdu fantazii a připravte si třeba speciální vánoční hot dogy nebo třeba „burger bar“, kde si může každý vytvořit originální burger. Uvidíte, že hosty vánoční párty atypickými pochoutkami jistě potěšíte.

2. tip: Vyšperkujte outfity

Nepodceňujte vánoční párty, i když se konají doma. Naopak se odvažte a dodejte večírkům tematický nádech. Inspirovat se můžete například ve stylu 90. a nultých let, které hlásí velký návrat. Uspořádat můžete i soutěž o ten nejkreativnější outfit ze sekáčových úlovků. Uvidíte, že hosty tematickým dress codem zaujmete víc, než kdybyste se po roce opět sešli ve vánočních svetrech či oprášených flitrových šatech. 

Na skvělý večírek se bude ještě dlouho vzpomínat
i (Zdroj: BOHEMIA SEKT, s.r.o.)
Na skvělý večírek se bude ještě dlouho vzpomínat

3. tip: Obdarujte se!

Dárky k Vánocům prostě patří. Nelamte si však s výběrem toho nejlepšího hlavu a přeměňte tuto mnohdy neoblíbenou vánoční honičku v zábavu. Vyzkoušejte hru Secret Santa, která se stala vánočním hitem po celém světě. Její princip spočívá v tom, že každý zakoupí dárek přibližně ve stejné hodnotě. Nepopsaný a zabalený ho darují do hry. Účastníci soutěže na lístek napíšou své jméno, ten pak vloží do slosování. Náhodný výběr určí, komu dárek připadne. Důležité přitom je udržet tajemství, kdo dárek do hry daroval, neboli kdo je tím „tajným Santou“. A to až do doby, než obdarovaný dárek otevře.

4 tip: Instagram spot

Nebude to trvat dlouho a sociální sítě se začnou hemžit fotkami z nejrůznějších vánočních párty. Uchovejte vzpomínky i na ten váš a vytvořte si doma speciální vánoční „Insta stanici“! Připravte třpytivý fotokoutek s rekvizitami a zásobou polaroidů, které můžete ošperkovat hashtagy a nálepkami. Uvidíte, že budete mít o zábavu a posty na Instagram postaráno! 

5. tip: Vánoční karaoke

Zakončete vánoční párty roku nejoblíbenějšími vánoční hity! Výběr je opravdu široký, která bude ta vaše? Mezi nejoblíbenější písničky každoročně patří například All I Want for Christmas Is You od Mariah Carey, Wonderful Christmastime od Paula McCartneyho nebo Last Christmas od Wham!. Z těch novějších by rozhodně neměl chybět duet od Eda Sheerena a Eltona Johna Merry Christmas nebo chytlavá písnička Christmas Tree Farm od Taylor Swift.

Zdroj informací: BOHEMIA SEKT, s.r.o.

Publikováno: 8. 12. 2023, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.