reklama

 Velká galerie koupelen, ve které si vybere opravdu každý

Hledáte inspiraci pro vaši novou koupelnu snů? Prozkoumejte on-line galerii koupelen plnou bohaté inspirace a nejnovějších trendů ze světa koupelen. Objevte nové nápady, jak si zařídit malé domácí wellness, stylovou koupelnu pro dva nebo třeba malou koupelničku v paneláku.

i (Zdroj: SIKO KOUPELNY a.s.)
Malá koupelna v podkrovní zařízená v oblíbeném BOHO stylu (Zdroj: SIKO KOUPELNY a.s.)

Místem, kde nastartujeme den načerpáním svěží energie a večer příjemně zrelaxujete po náročném dni je pro mnohé z nás právě koupelna. A nezáleží na tom, jestli malá, velká nebo ta v podkroví. Stylově zařízená a správně vybavená koupelna promění místo očisty v malé domácí spa.

Doslova božský koupelnový relax si můžete dopřát v koupelně inspirované skandinávským stylem, volnomyšlenkáři si svůj relax mohou užít v koupelně zařízené v nespoutaném boho stylu, obklopeni vším, co v nich vyvolává pozitivní emoce. Oblíbených stylů v zařizování nejen  koupelny je celá řada a každý si jistě najde ten svůj, který sedne jeho naturelu a ve kterém se bude cítit příjemně.  Stačí se jen na chvíli zasnít. Vidíte ten bohémský relax?

Rustikální nádech sluší i podkrovní koupelně
i (Zdroj: SIKO KOUPELNY a.s.)
Rustikální nádech sluší i podkrovní koupelně

Pro milovníky přírodních krás jsou jako stvořené svěží barvy i květinové dekory na stěnách, prvky dřeva nebo kamene. Ty dokážou proměnit koupelnu v oázu relaxace inspirovanou přírodou. Na své si přijdou i příznivci klasiky a tradic v podobě rustikálních koupelen.

Výrazné terrazzo s prvky dřeva dodá prostorné koupelně šmrnc
Výrazné terrazzo s prvky dřeva dodá prostorné koupelně šmrnc (Zdroj: SIKO KOUPELNY a.s.)
Minimalisticky zařízená koupelna v designu kamene
Minimalisticky zařízená koupelna v designu kamene (Zdroj: SIKO KOUPELNY a.s.)

Prozkoumejte koupelny zařízené v těch nejoblíbenějších stylech. Objevte nové tipy, jak kombinovat barvy a materiály, jak zařídit koupelnu v různě velkém prostoru včetně podkroví.  Prohlédněte si ukázky řešení koupelen s vanou i sprchovým koutem. Různé dispozice koupelen,  bezbariérovou koupelnu nevyjímaje. Získáte tak okamžitě představu o tom, jak v koupelně co nejlépe rozmístit všechny zařizovací předměty, abyste prostor koupelny využili na maximum a užívali si pohodlí a relax naplno.

Tip:

Nechte se inspirovat stovkami návrhů koupelen a vybírejte, jak by mohla vypadat vaše nová koupelna snů.

Zdroj informací: SIKO KOUPELNY a.s.

Publikováno: 28. 12. 2022, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce