reklama

Kam na výlet: Víkend ve znamení koček a kocourů

Možná už doma nějakou tu kočičí kamarádku či kamaráda máte, pak se vydejte na sraz kočkomilů. Nebo si nějakého chlupáče teprve chcete pořídit? I v tom případě pro vás máme prima tip!

Veliký kočičí sraz alias Cat Speed Dating v Českých Budějovicích

10. února 2018 (10:00–18:00)

Hrají kočky ve vašem životě důležitou roli, ale znáte málo lidí, kteří to mají stejně jako vy? Je vám líto, že vaši kamarádi mají spoustu známých ze cvičáku psů a vy nic? Pokaždé, když jedete na dovolenou, zoufáte, kdo je dost zodpovědný, abyste mu svěřili vaši kočku? Zbavili jste se partnera, který vaši kočku neměl rád, a teď hledáte někoho, komu ukážete, jak báječná je? Tak to čtete správně, chystá se veliký sraz všech kočkomilů, kde poznáte podobně smýšlející jedince, takzvané crazy cat ladies a taky crazy cat gentlemany! Nemusíte být nezadaní, abyste mohli na tenhle speed dating, nejde totiž o randění, nýbrž o navázání nových kočičích kontaktů, které se vám jistojistě budou hodit! Každý totiž umí něco, někdo se vyzná ve veterinárních klinikách, druhý ve škrabadlech a třetí v krmení. Tak to pojďte spojit a setkat se tohle báječné únorové odpoledne v Kočičí kavárně Bystrokočko. Rezervace stolu doporučena!

Víkend ve znamení koček
i (Zdroj: pixabay.com)
Víkend ve znamení koček

Mezinárodní výstava koček v Praze 8

10.–11. února 2018 (9:00–17:00)

Mezinárodní výstava koček všech plemen ve výstavní hale hotelu Olympik Trista. Na výstavě se představí ušlechtilé kočky všech plemen i kočky domácí.

Víkend ve znamení koček
i (Zdroj: pixabay.com)
Víkend ve znamení koček

Umisťovací výstava koček v Praze 7

10. února 2018 (11:00–17:00)

Útulek Kočičí domov Sluníčko zve na svou 5. Umisťovací výstavu koček bez domova. Tentokrát do prostor kulturního centra Plechárna na pražském Černém Mostě.

Desítky koček z útulků z celé ČR by rádo před svatým Valentýnem odevzdalo celé své srdce novým majitelům. Rády přijmou i pohlazení či něco dobrého k snědku. Srdečně vítáni jsou samozřejmě i návštěvníci, kteří si chtějí o zvířatech popovídat, poradit se nebo se jen podívat.

Víkend ve znamení koček
i (Zdroj: pixabay.com)
Víkend ve znamení kočekMimo jiné zde budou soutěže pro děti, tržiště s charitativními stánky zúčastněných útulků, během dne proběhnou ukázky výcviku asistenčních psů z organizace PEStrá společnost a s dotazy se po celý den můžete obracet zdarma na veterinární poradnu ordinace KheironVet, kde můžete zároveň levně nechat očipovat své chlupáče za zvýhodněnou cenu.

Vstupné 35 Kč bude použito na péči o kočky bez domova.

Publikováno: 26. 4. 2018, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce