reklama

Jaké trendy v obkladech budou „in“ a jak vypadá inspirace pro koupelny nadcházející sezóny?

Co v koupelnovém světě právě frčí, určuje CERSAIE, jeden z největších mezinárodních veletrhů keramických obkladů, dlažeb a koupelnového vybavení v italské Bologni. Přinášíme vám odtud přehled té nejlepší inspirace pro koupelny nadcházející sezóny.   

i (Zdroj: SIKO KOUPELNY a.s.)
Inspirujte se trendy, které letos vládnou koupelnám (Zdroj: SIKO KOUPELNY a.s.)

Barvy, v koupelně i v celém interiéru jedou a nabírají na intenzitě. Probouzí v nás pozitivní energii. Co takhle cihlová, cotto, temně modrá nebo zelená? Skvěle vypadá i hořčicově žlutá nebo vínová. Nebojte se kombinovat barvy i formáty, a to v rámci jednoho prostoru i jedné stěny. Odvážné kombinace jsou „in“ a vypadají skvěle.

Vedle kontrastu výrazných barev se začíná objevovat i pravý opak – minimalistické, světlé koupelny. Jemnost sama. Nenápadný luxus, který vás naprosto uchvátí. Barevná souhra tón v tónu vás pohladí po duši. Opět začíná bodovat jemný design travertinu.

Koupelna Del Conca Timeline nabídne uhlazený styl a studené barvy
Koupelna Del Conca Timeline nabídne uhlazený styl a studené barvy (Zdroj: SIKO KOUPELNY a.s.)
Jemná barevná koupelna Timeline
Jemná barevná koupelna Timeline (Zdroj: SIKO KOUPELNY a.s.)

Jemná květena i divoká džungle na stěnách

Souznít s přírodou a obklopit se všemi jejími krásami. Nádherné barevné květy, přírodní motivy i divoká zeleň v poslední době doslova zaplavuje naše bydlení. Nejen na zahradách a balkonech, ale především v interiéru, na zdech. Rostlinné dekory a vzory na keramických obkladech jako by malovala sama příroda. Vytváří tapetové vzory na stěnách a vnáší kus přírody k vám domů. Koupelny nevyjímaje.

Obklopte se přírodou v koupelně Fineza Fresco
i (Zdroj: SIKO KOUPELNY a.s.)
Obklopte se přírodou v koupelně Fineza Fresco

 3D efekty

Dřevěné lamely i jejich imitace  na stěnách vytváří dokonalou hru 3D efektů. Doslova rozpohybují stěny. Lamely můžete položit vertikálně i horizontálně, pokaždé vytvoří  kýžený efekt. Dřevěné lamely v interiéru krásně fungují s barvami i s designem kamene. Skvěle vypadají také v koupelně s nádechem japandi stylu.  

Dřevěný prostor zkrášlí a pocitově zateplí
i (Zdroj: SIKO KOUPELNY a.s.)
Dřevěný prostor zkrášlí a pocitově zateplí
Více inspirace pro stylové koupelny najdete na inspirace.siko.cz

Zdroj informace: SIKO KOUPELNY a.s. 

Publikováno: 20. 11. 2022, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce