reklama

Jak vybavit novou koupelnu za rozumnou cenu

Čeká vás rekonstrukce koupelny nebo zařizování nové a máte obavy, na kolik vás vybavení koupelny vyjde? Sáhněte po koupelnovém vybavení značky SAT Project – nové sérii baterií, sprchových koutů a koupelnových doplňků. Zařiďte si koupelnu chytře, kvalitně a za rozumnou cenu.

i (Zdroj: SIKO KOUPELNY a.s.)
Zařiďte si koupelnu chytře, kvalitně a za rozumnou cenu (Zdroj: SIKO KOUPELNY a.s.)

Kvalitní, úsporné baterie do koupelny

I když disponujete omezeným rozpočtem, neznamená to, že byste měli slevovat ze svých nároků na kvalitu a design. Nová série vodovodních baterií SAT Project zahrnuje výběr těch nejspolehlivějších baterií pro vaši koupelnu v různých provedení. Vybrat si můžete umyvadlovou baterii s vyšším ramínkem pro pohodlné mytí rukou, sprchovou nástěnnou nebo moderní podomítkovou baterii. 

Jde o kvalitní baterie  v trendy designu a za rozumnou cenu, která nezruinuje váš rodinný rozpočet. Navíc v každé baterii ze série SAT Project je zabudován úsporný perlátor s průtokem pouze 5 l/min, oproti běžné baterii, kde může protéct 12 až 15 l. Díky úsporným bateriím tak může běžná domácnost ušetřit až 10000 l za rok – to už je docela znát, co říkáte?  

Sprchový kout je vhodná volba pro každou koupelnu
i (Zdroj: SIKO KOUPELNY a.s.)
Sprchový kout je vhodná volba pro každou koupelnu

Vybavení koupelny není jen o výběru těch správných baterií. Žádná koupelna se neobejde bez možnosti pro rychlé osvěžení. Takové osvěžení a příval čerstvé energie spolehlivě naberete osvěžující sprchou ve sprchovém koutu. Prozkoumejte sprchové kouty SAT Project v oblíbeném chromovém provedení. Jsou praktické a chrom sluší každé moderní koupelně, velké i té malé. Vybrat si můžete oblíbený čtvercový sprchový kout či čtvrtkruh s čirým nebo neprůhledným sklem. 

Praktické doplňky do koupelny za pár korun

V rámci série SAT Project najdete nejen vodovodní baterie, ale také koupelnové doplňky v chromovém provedení, které designově ladí s ostatním vybavením do koupelny ze stejné série. Nemusíte tedy přemýšlet nad tím, jaký háček na ručníky, držák toaletního papíru nebo dávkovač mýdla se k bateriím hodí, vybrali jsme je za vás. Jedná se o kvalitní nástěnné doplňky, které svým nadčasovým designem obstojí po celá desetiletí.  

Série SAT Project je vyladěná do posledního detailu
i (Zdroj: SIKO KOUPELNY a.s.)
Série SAT Project je vyladěná do posledního detailu

Ušetřete vaši peněženku a při vybavování koupelny sáhněte po kvalitním a ekonomickém řešení. S plánováním nové koupelny i s rekonstrukcí té staré vám rádi pomůžeme. Na našich prodejnách nebo online. Sjednejte si schůzku s naším konzultantem. Jsme tady pro vás.

Tip:

Více inspirace pro stylové koupelny a kuchyně najdete zde.

Zdroj informací: SIKO KOUPELNY a.s.

Publikováno: 8. 10. 2022, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce