reklama

Kam na výlet: Vydejte se na výstavu růží i drobného zvířectva

Možná už vám uprostřed zimy schází vůně rozkvetlých květin, a to je pak nejlepší, vydat se za nimi alespoň na výstavu. Anebo se na jaře chystáte rozšířit svůj chov zvířátek. I pro vás máme nápad na skvělý víkendový výlet.

Výstava Svět růží v Praze

13.-14. ledna 2018 (10:00-18:00)  

Florea.cz se rozhodla vytvořit jeden skvělý důvod, proč se těšit na leden. Během tohoto víkendu totiž rozkvete křížová chodba v Karolinu. V centru Prahy vám představí zajímavé druhy růží a jejich nevšední úpravy. Přijďte se pokochat krásou tisíců růží a dozvědět se více o tom, za jakých podmínek jsou růže pěstovány.

Svět růží
i (Zdroj: Praha)
Svět růží

Na co se můžete těšit?

  • uvidíte, a hlavně ucítíte, luxusní růže
  • poznáte růže z farem s Fairtrade certifikací
  • objevíte i speciální růže s čokoládovou polevou, zasněžené růže…
  • poznáte příběhy ověřených farem, od kterých kupujeme růže
  • překvapí vás zajímavosti. Jak funguje nizozemská burza květin, kolik květin darovat? - věčné drama sudého a lichého počtu, jak se barví růže a mnoho dalšího

Náš chovatel v Lysé nad Labem

12. ledna 2018 (11.00-17.00)

13. ledna 2018 (9.00-16.00)

Mezi velmi oblíbené zemědělské výstavy, které na výstavišti v Lysé nad Labem patří k nejnavštěvovanějším, lze řadit středočeskou výstavu Náš chovatel. Vystaveno bude více než 1 400 holubů, 300 kusů drůbeže a cca 1 000 králíků. Součástí výstavy bude v sobotu i Celostátní trh drobných zvířat.

Náš chovatel
i (Zdroj: Lysá nad Labem)
Náš chovatel


Součástí Našeho chovatele budou i celostátní klubové výstavy holubů - brněnských voláčů, gigantů, rysů, slepičáků, rejdičů a racků, hýlů a norimberských skřivanů, rakovnických kotrláků, severočeské pobočky českého staváka, českého voláče sivého českého bubláka, slepic maransek, vyandotek a zakrslých teddy králíků.

Publikováno: 26. 4. 2018, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce