reklama

Kompletní sortiment je řešení pro každou koupelnu

Koupelny jsou u novostaveb i rekonstrukcí ve středu zájmu. Nejde jen o prostor pro rychlou očistu a uskladnění věcí. Dnes je koupelna často plnohodnotnou součástí interiéru a svým majitelům poskytuje kromě funkčnosti i relaxaci. Toužíte po krásné, originální koupelně vyladěné do posledních detailů? Podívejte se na nabídku tradiční české značky JIKA.

i (Zdroj: JIKA )
Jak vyřešit rekonstrukci koupelny? (Zdroj: JIKA)

Jak rekonstruovat koupelnu?

Veškerá naše snaha se ubírá k harmonickému spojení funkčnosti a designu a širokému výběru řešení pro uspokojení všech zákazníků.

V čem je naše výhoda?

Nabízíme doslova kompletní sortiment – koupelnový nábytek, umyvadla, klozety, bidety, vany, vodovodní baterie, sedátka, vanové zástěny, sprchové kouty, speciální produkty, sprchové vaničky a koupelnové doplňky. U nás najdete promyšlené designové série vhodné jak do velkých prostor, tak do malých koupelen, kde záleží na každém centimetru. Záleží jen na vás a dispozicích vašeho interiéru.

Nabízíme doslova kompletní sortiment
i (Zdroj: JIKA )
Nabízíme doslova kompletní sortiment

Jaké benefity u nás najdete?

Vaši pozornost vzbudí například speciální povrchová úprava keramiky JIKA Perla, která usnadňuje údržbu a prodlužuje životnost nebo glazovaný vnitřní kruh a odpad klozetů, který zabraňuje ulpívání nečistot. Další výhodou je také WC mísa bez oplachového kruhu neboli rimless, která zajišťuje snadnou údržbu a zabraňuje usazování bakterií v těžko dostupných místech. Stoprocentně si vás získá mechanismus SLOWCLOSE zpomalující sklápění WC sedátka.

Pro úsporu vody při splachování lze naše podomítkové moduly nastavit už na 2/4l. Naše vodovodní baterie nabízí keramické kartuše se systémem Ecodisk a perlátory vyrobené ze speciálního materiálu, který zabraňuje usazování vodního kamene. Perlátory navíc provzdušňují proud vody a tím snižují její spotřebu.

Vaši pozornost vzbudí například speciální povrchová úprava keramiky JIKA Perla
i (Zdroj: JIKA )
Vaši pozornost vzbudí například speciální povrchová úprava keramiky JIKA Perla

Všechny naše výrobky musí projít přísnou kontrolou kvality a splňovat nastavené normy. Jelikož jsme lokální značkou, naší výhodou je bohatá prodejní a servisní síť.

Zdroj informací: Koupelny JIKA

Podívejte se, jak obložit koupelnu zrcadly:

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Publikováno: 15. 5. 2022, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce