reklama

Popusťte uzdu fantazii a prožijte lásku na svatého Valentýna se vším všudy

Určitě nic nezkazíte, když na Valentýna připravíte pro svou drahou polovičku něco nezapomenutelného. Chcete-li partnera překvapit, nachystejte mu den plný vzrušujících zážitků, okořeněný o erotické hrátky. Věděli jste, že týden před Valentýnem je mezi zákazníky zvýšená poptávka o vibrátory? Nechte se inspirovat a vyzkoušejte s partnerem, jakých vrcholů lze s těmito pomocníky dosáhnout.

Užijte si den svatého Valentýna jako nikdy předtím (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Afrodiziaka prochází žaludkem

Dobrou večeří rozhodně nic nezkazíte a je jen na vašem uvážení, jestli dáte přednost soukromí domova, nebo více či méně hlučné restauraci. Prožitky pokračujícího večera a noci ještě zintenzivníte přidáním afrodiziak, která jsou velmi oblíbená. Nákupní rádce vás provede výběrem těch nejvhodnějších a zároveň si prohlédnete hodnocení uživatelů k jednotlivým produktům. Ceny se obávat nemusíte, ty nejlépe hodnocené prostředky pořídíte v řádu stovek korun.

Kdo dává přednost přírodní cestě, měl by do menu zakomponovat ingredience s afrodiziakálními účinky, ke kterým patří např. ústřice, lanýže, krevety, chřest, zázvor a další. Pozor dejte jen na alergie, svátek zamilovaných na pohotovosti rozhodně není ten zážitek, po kterém toužíte. Dezert si klidně nechte na doma, s čokoládou, ovocem či šlehačkou si jistě poradíte.

Dobrou večeří rozhodně nic nezkazíte. Jestli stále tápete, dárkový rádce na Heureka.cz vaše dilema vyřeší během chvilky
Dobrou večeří rozhodně nic nezkazíte. Jestli stále tápete, dárkový rádce na Heureka.cz vaše dilema vyřeší během chvilky (Zdroj: Heuréka)

Diskrétní doručení pro nediskrétní hrátky

Svátek svatého Valentýna vybízí spíše k romantickým gestům, ale kdo se odváží, může ho využít k okořenění svého sexuálního života. Patříte-li spíše ke stydlínům, začněte třeba lechtivou hrou, erotickým filmem nebo erotickým prádlem. Nekonečnou inspiraci na valentýnské dárky a pro odvážnější i erotické pomůcky a šperky najdete v obchodech i na e-shopech.

Zároveň máte jistotu, že zboží pochází jen z ověřených e-shopů a co se týče doručení, můžete být naprosto klidní. Vše je 100 % diskrétní, e-shopy zásilky nerozesílají zpravidla pod svým názvem a balíček se tak tváří jako kterýkoliv jiný. Vaší touze po dobrodružství tak nestojí nic v cestě.

Kdo dává přednost přírodní cestě, měl by do menu zakomponovat ingredience s afrodiziakálními účinky
Kdo dává přednost přírodní cestě, měl by do menu zakomponovat ingredience s afrodiziakálními účinky (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Oživení do vztahu přinese také změna prostředí, především v případě, že již máte děti. Sežeňte si hlídání, zamluvte pokoj v hotelu a užijte si noc plnou vášní, kdy nebudete nikým a ničím rušeni. Navíc získáte dokonalý servis v podobě romantické večeře, snídaně do postele, a to vše bez nutnosti úklidu.

Svátek svatého Valentýna vybízí spíše k romantickým gestům, ale kdo se odváží, může ho využít k okořenění svého sexuálního života
Svátek svatého Valentýna vybízí spíše k romantickým gestům, ale kdo se odváží, může ho využít k okořenění svého sexuálního života (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Ani klasikou nic nezkazíte

Nemáte příliš času, jste spolu krátce, nebo zkrátka nechcete experimentovat? Žádnou ženu neurazí květina, s kterou není nutné čekat jen na významná výročí. K letošním trendům mezi dárky patří také šperky, parfémy, nejrůznější zážitky (například masáže, kurzy apod.) nebo možná trochu překvapivě aroma difuzéry. U mužů vedou hodinky, zážitky v podobě například seskoku padákem či jízdě luxusním autem nebo různé chytré vychytávky. 

Zdroj informací: Heuréka

Vytvořte tu správnou valentýnskou atmosféru:

Publikováno: 11. 2. 2022, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce