reklama

Kam na výlet: Rukodělné trhy plné nejkrásnějších vánočních dárků

Nadcházející tři volné dny můžete využít k nákupu neobvyklých a zcela originálních vánočních dárků přímo z rukou výrobců a výtvarníků. Vydejte se za nimi na vánoční trhy!

VII. Českobrodský Fler jarmark

17. listopadu 2017 (9:30 – 15:00)

Farnost Český Brod na Husově náměstí a její vnitřní i venkovní prostory, budou zázemím pro řemeslníky a výtvarníky, kteří vám nabídnou originální šperky, bytové dekorace, dřevěné výrobky, módní doplňky, keramiku, výrobky pro děti, dámské a dětské oděvy, přírodní kosmetiku, zaručeně domácí kvalitní dobroty i papírová přání…

Dobrovolné vstupné půjde jako každý podzimní ročník na podporu činnosti Zvonečku Bylany – domova pro mentálně postižené klienty, kteří se nedokážou sami o sebe postarat a potřebují 24 hodinovou péči. Bohužel většina z nich nemá ani takové rodinné zázemí, které by jim zajistilo domov, péči a lásku. A tak Zvoneček je jejich domovem se vším všudy.

Nejen pro děti budou opět připraveny oblíbené kreativní dílničky.

11. Fler jarmark v Chomutově

18. listopadu 2017 (9.30-14.00)

Vánoce se blíží, přijďte se inspirovat a nakoupit sobě, rodině přátelům i známým…

Galerie Špejchar na náměstí 1. Máje v Chomutově a přilehlé venkovní atrium u knihovny se v sobotu již tradičně zaplní stánky s rukodělným zbožím. V nabídce budou vánoční dekorace, ale vyberete si už i krásné vánoční dárky, jako jsou hračky, šperky, bytové dekorace, oděvy a tašky nebo keramika.

Vstupné se neplatí!

Nejkrásnější vánoční dekorace a dárky
Nejkrásnější vánoční dekorace a dárky (Zdroj: Fler jarmark Chomutov)

Vánoční jarmark v Chrástu u Plzně

18. listopadu 2017 (9:00-17:00)

3. vánoční flerjarmark v Chrástu u Plzně pořádá Klub rukodělných prací a technik ve spolupráci s Flerem. Zároveň probíhá i výstava textilních hraček. Přijďte se potěšit pohledem i nakoupit rukodělné zboží do Lidového domu ve Vilové ulici.

Free Fler market v Chebu

19. listopadu 2017 (10:00-17:00)

Kulturní centrum Svoboda v Chebu uvítá v neděli zájemce o rukodělné zboží. Čeká na vás vánoční zboží, šperky, keramika i hračky a mnoho dalšího. Můžete se zúčastnit dílniček a workshopů i navštívit hospicový bazárek.

Vánoční anděl
Vánoční anděl (Zdroj: fler.cz/rosallia)

Trh doplní přednáška PharmDr. Margit Slimákové na téma „Prevence a terapie stravou“

Vstupné zdarma

Publikováno: 13. 11. 2017, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce