reklama

Svátek svatého Valentýna oslavte valentýnskými aktivitami

Někteří lidé preferují názor, že lásku je třeba si vyznávat stále a není třeba se vázat na jeden den v roce, jiní zase rádi využijí příležitosti, jak strávit další výjimečný den po boku svého partnera. Svátek svatého Valentýna můžete proto oslavit romantickou večeří, návštěvou kina i sportovními aktivitami. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost.

i (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))
Svátek svatého Valentýna oslavte valentýnskými aktivitami (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Svátek sv. Valentýna slaví lidé po celém světě 14. února

Vyjádřit lásku však můžete i jinak než prvoplánovým dárkem ve formě květiny nebo bonboniéry ve tvaru srdce. Tento den má být v první řadě o lásce, o vás a vašem partnerovi či partnerce a o symbolickém vyjádření síly vašeho vztahu. Zde je proto několik tipů, jak jej strávit originálněji.

Snídaně do postele

Tento luxus nikdy nevyjde z módy. K servírování voňavé vánočky, čerstvé kávy a vajíček titul šéfkuchaře ještě nikdo nepotřeboval. A v porovnání s tím, jaké překvapení to bude pro vašeho partnera, se opravdu vyplatí vstát o něco dřív. Pokud jste se rozhodli tento den strávit ve společnosti své lásky, doporučujeme jako přípitek polosuché šampaňské, které naservírujete na mini stolek přímo u postele.

Tento rituál si jistě oblíbíte oba a navzájem se tak můžete hýčkat častěji. Kvalitní víno totiž funguje jako ověřené afrodisiakum. Dobré a kvalitní jídlo a nápoje dokážou opravdu zpříjemnit společné chvíle. Spojuje vás s partnerem láska k takovým radostem života? Vsaďte na kvalitu. Vaše krása, síla a úsměv si zaslouží pro přípitek ty nejlepší šumivé bublinky.

Dobré a kvalitní jídlo a nápoje dokážou opravdu zpříjemnit společné chvíle
Dobré a kvalitní jídlo a nápoje dokážou opravdu zpříjemnit společné chvíle (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))
Doporučujeme jako přípitek polosuchý Rotkäppchen Demi Sec, který naservírujete na mini stolek přímo u postele
Doporučujeme jako přípitek polosuchý Rotkäppchen Demi Sec, který naservírujete na mini stolek přímo u postele (Zdroj: BIG FISH & CO)

Pokud plánujete oslavy dne zamilovaných v pohodlí domova, dejte si záležet také na jídle. Nejste prvotřídní kuchařka? To vůbec nevadí. O to víc se bude počítat snaha a teplá večeře ve vaší režii.  Za další silná afrodiziaka jsou považována i originální čokoláda, chilli, avokádo, maliny a jahody, lanýže, koriandr, česnek, ústřice a pozor i celer! Ingredience jsou vybrány, nyní stačí si jen vybrat vhodný recept.

Vyběhněte na vzduch

Nadechněte se společně čerstvého vzduchu. V každém z nás, a hlavně mužích kdesi v hloubce spí osobnost dobyvatele. Cestování a objevování nových míst zákoutí je příjemným zpestřením všedních dnů. A vaše láska se zocelí, pokud takovou vášeň s partnerem prožíváte. Pokud jste typ, který nedokáže sedět jen doma na gauči, jednoduše sbalte kufry a udělejte si romantiku na horách. Brodění se ve sněhu, večerní sezení u krbu nebo cestování za exotikou? Vyberte se, kam chcete společně jet a vytvářejte si společné vzpomínky.

Ženy preferují černou, muži červenou

Je tomu tak. Češky v drtivé většině nakupují neutrální barvy jako bílou, černou nebo tělovou. Spodní prádlo bereme pouze jako nějakou podkladovou bázi. Ale pro muže tyto kousky znamenají téměř tolik, co pro svět objevení svatého grálu. Proto doporučujeme v tento den vsadit na červenou.

Dotyky

Pokud nemáte čas létat po nákupech a oba jste večeři stihli venku, vaší Valentýnkou může být připravena horká vana a olejová masáž. Letošní oslavy Valentýna vychází na pondělí a nedovedeme si představit lepší start nového týdne požitek z masáže od milované osoby.

Buďte offline

Zkuste tento výjimečný den věnovat jen a pouze jeden druhému a strávený čas vyplňte aktivitami, které jsou vám vzácné. Snažte se vyhnout rozptýlení, jako je například surfování po internetu a chatování na sociálních sítích.

Zatancujte si na vaši hudbu – vytvořte výběr hudby jen a pouze pro partnera
i (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))
Zatancujte si na vaši hudbu – vytvořte výběr hudby jen a pouze pro partnera

Zatancujte si

Zatancujte si na vaši hudbu – vytvořte výběr hudby jen a pouze pro partnera. Jistě máte nějaké „vaše“ songy, které mapují fáze vašeho vztahu. Není nic hezčího než vlastní playlist, aby si partner vždy mohl připomenout společné chvíle.

Zdroj informací: BIG FISH & CO

Poradíme vám s výběrem valentýnského dárku:

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Publikováno: 14. 2. 2022, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce