reklama

Vánoční výzdoba je chloubou každé rodiny

Vánoční výzdobě se v rozmanitosti meze nekladou od ozdobeného vánočního stromku přes různé druhy adventních věnců, slavnostně nazdobeného jídelního stolu až po velkolepé světelné systémy. Společně s vůní purpury, cukroví a tónů koled navozuje výzdoba vánoční čas, který je plný očekávání, klidu, a především lásky v rodinném kruhu.

Rovný adventní věnec z přírodních materiálů je hitem letošních. Podstavec je z přírodního borovicového dřeva, stejně tak i postava jelena s dekorací stromečků. Pod svíčky jsou použity skleněné dózy jako izolanty, které poslouží při jejich zapálení. Adventní věnec je opatřen přírodními šiškami, které jsme předem nastříkali stříbrným sprejem (Zdroj: Šárka Miškovská)
Adventní věnec z umělých materiálů má výhodu, že se dá použít v prostorech, kde nesmějí být zapáleny svíčky, a zároveň je použitelný několikrát po sobě. Umělým jehličím je obalen smotek papírových novin, které díky kovovému drátku dobře drží tvar. Svíčky jsou opatřeny držáky s trnem, kterými jsou upevněny podle potřeby do výplně. Adventní věnec je opatřen sušenými plátky pomeranče, mandarinek a skořápkami vlašských ořechů. Rolničky a zlaté mašle jen dokreslují výzdobu
Adventní věnec z umělých materiálů má výhodu, že se dá použít v prostorech, kde nesmějí být zapáleny svíčky, a zároveň je použitelný několikrát po sobě. Umělým jehličím je obalen smotek papírových novin, které díky kovovému drátku dobře drží tvar. Svíčky jsou opatřeny držáky s trnem, kterými jsou upevněny podle potřeby do výplně. Adventní věnec je opatřen sušenými plátky pomeranče, mandarinek a skořápkami vlašských ořechů. Rolničky a zlaté mašle jen dokreslují výzdobu (Zdroj: Šárka Miškovská)
Tradiční kulatý adventní věnec z různých druhů živých větviček jehličnanů je opatřen šiškami, barevnými plody a listy z keřů. Dominantou jsou čtyři svíčky, které jsou opatřeny držáky s trnem, ty jsou upevněný v korpusu
Tradiční kulatý adventní věnec z různých druhů živých větviček jehličnanů je opatřen šiškami, barevnými plody a listy z keřů. Dominantou jsou čtyři svíčky, které jsou opatřeny držáky s trnem, ty jsou upevněný v korpusu (Zdroj: Šárka Miškovská)
Slavnostně vyzdobený jídelní stůl je opatřen vzorovaným barevným látkovým ubrusem s hedvábným leskem a na něm je umístěn barevný středový vánoční látkový ubrus rovněž se vzorem, který má třpytivý stříbrný nádech. Jídelní set i papírové ubrousky jsou zvoleny v barvě středového ubrusu. Rovněž je ve stejné barvě s velkým ubrusem adventní věnec, který je v moderním stylu
Slavnostně vyzdobený jídelní stůl je opatřen vzorovaným barevným látkovým ubrusem s hedvábným leskem a na něm je umístěn barevný středový vánoční látkový ubrus rovněž se vzorem, který má třpytivý stříbrný nádech. Jídelní set i papírové ubrousky jsou zvoleny v barvě středového ubrusu. Rovněž je ve stejné barvě s velkým ubrusem adventní věnec, který je v moderním stylu (Zdroj: Šárka Miškovská)

Vyrobte si vánoční hvězdu z papíru:

Publikováno: 26. 12. 2021, Autor: Šárka Miškovská, Profil autora: Šárka Miškovská