reklama

Nejen děti si krátí dobu čekání na Ježíška, pořiďte adventní kalendář i své ženě

Kdysi byly adventní kalendáře pouze pro děti a byly pouze o čokoládě ne vždy dobré kvality. Dnešní moderní adventní kalendáře jsou však mnohem zajímavější. Navíc nejsou pouze pro děti, ale i pro teenagery, pro ženy, muže, babičky i dědečky. Výrobci si dávají skutečně záležet, aby vyhověli zákazníkům, a předhánějí se s originálními nápady tak, aby udělali radost milovníkům krásy, gurmánům, znalcům dobrého vína, kávy a čaje nebo třeba i vášnivým čtenářům.

Adventní kalendář není pouze pro děti, může být třeba i pro ženy (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Hledáte inspiraci pro adventní kalendáře pro ženu? Rádi byste si nějaký pořídili nebo někomu darovali? Tak to jste tu zcela správně. Máme pro vás inspiraci tematických adventních kalendářů, tu správnou značku si už pak ale budete muset najít sami. Adventní období je poměrně náročné období, takže proč byste si ho nemohli zpříjemnit něčím malým a milým. Adventní kalendář pro ženy vám to rozhodně nabídne. A pokud netoužíte po klasickém adventním kalendáři plným čokolády, můžete se dnes již podívat i po tzv. alternativních adventních kalendářích a těšit se z originálních maličkostí.

Adventní kalendář pro ženy plný oblíbené kosmetiky

Již mnoho kosmetických firem vytváří své vlastní originální adventní kalendáře plné kosmetiky. Ty jsou úžasné nejen proto, že se tak můžete dostat k oblíbeným produktům za poměrně výhodnou cenu, ale mnoho lidí je používá i jako tester v případě produktů, které ještě dosud neznali. Tyto kalendáře máte možnost pořídit za různou cenu, vše se odvíjí od značky i jejich obsahu.

Pokud už ženy chcete skutečně zabodovat, pořiďte jí adventní kalendář té značky, kterou žena preferuje, určitě nešlápnete vedle. V případě, že si nejste jisti, může být dobrou volbou wellness adventní kalendář, který obsahuje koupelové soli, masážní a tělové oleje a různé sprchové gely a krémy na tělo nebo na ruce. Velmi pěkné jsou rovněž i adventní kalendáře s různými laky na nehty.

Adventní kalendář plný oblíbené kosmetiky může být terno
Adventní kalendář plný oblíbené kosmetiky může být terno (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Adventní kalendář pro odvážné

Pokud se nestydíte a máte smysl pro humor, můžete své partnerce darovat erotický adventní kalendář. Nevěříte? Ano vážně, dnes již existují i hambaté adventní kalendáře. Jde o originální kousek, který má v reálu obvykle velmi luxusní a decentní balení a může být výzvou pro vaše společně prožité Vánoce plné vášně a zábavy.

Adventní kalendář pro odvážné ženy může dopomoci s eliminací nudy z vaší ložnice
Adventní kalendář pro odvážné ženy může dopomoci s eliminací nudy z vaší ložnice (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

A teď se vraťte zase na zem…

A pokud erotické adventní kalendáře pro vás nejsou tím pravým ořechovým, zkusit to můžete s tak trochu jiným orgasmem. Třeba takovým, který pošimrá chuťové buňky. Jako třeba horká čokoláda. I takové adventní kalendáře totiž existují. A pokud nemusíte horkou čokoládu, vyzkoušet to můžete s luxusními čaji, kvalitním vínem, prémiovou kávou nebo třeba se skleničkami skleničkami výtečné marmelády. Jedinečné jsou i adventní kalendáře, které každý den nabízí k ochutnání nějakou tu nevšední luxusní dobrotu pro labužníky, třeba křehké pečivo, slaný karamel nebo nějaké nakládané ovoce.

Pro příjemně strávený večer v době adventu může stačit dobrá čokoláda
Pro příjemně strávený večer v době adventu může stačit dobrá čokoláda (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Adventní kalendář pro ty, jež se nebojí sáhnout hlouběji do kapsy

Pokud chcete svou milou ženu, partnerku či milenku skutečně šokovat, sáhněte po naprosto neotřelém adventním kalendáři. Tento velmi netradiční adventní kalendář vytvořili šperkaři. Tyto adventní kalendáře sice nejsou levnou záležitostí, nicméně si můžete být jisti, že takový kalendář ženu rozhodně potěší.

Velmi nevšední adventní kalendář vás bude po celou dobu adventu rozmazlovat krásnými šperky pro každý den
Velmi nevšední adventní kalendář vás bude po celou dobu adventu rozmazlovat krásnými šperky pro každý den (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Adventní kalendář pro příjemnou atmosféru

V případě, že je pro vás adventní kalendář plný šperků tak trochu jako hodinky s vodotryskem, zkuste se podívat jinde. Na trhu jsou i velmi pěkné adventní kalendáře s vonnými vosky nebo svíčkami, které dokáží vytvořit luxusní atmosféru. Takový adventní kalendář potěší nejen milovníka svíček.

Příjemnou vánoční atmosféru vám pomohou vykouzlit svíčky z adventního kalendáře
Příjemnou vánoční atmosféru vám pomohou vykouzlit svíčky z adventního kalendáře (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Adventní kalendář pro všechny milovnice Vánoc

A v neposlední řadě bychom vás rádi upozornili, že vedle kalendářů s ponožkami, gadgety oblíbených seriálů, si můžete pořídit i velmi originální a praktické adventní kalendáře, které v sobě skrývají krásné porcelánové, dřevěné nebo z foukaného skla dělané, vánoční ozdoby. Tyto kalendáře jsou skutečnými klenoty, navíc jsou tematické a nápadité. Můžete si jimi okamžitě ozdobit svůj vánoční stromeček.

Zdroje: thesun.co.uk; goodhousekeeping.com; learning-ninja.com; refinery29.com

Vyrobte adventní kalendář podle Šárky Rooyi:

Adventní kalendář vám umožní si zpříjemnit toto náročné období příjemnými drobnostmi, které vás potěší
Adventní kalendář vám umožní si zpříjemnit toto náročné období příjemnými drobnostmi, které vás potěší (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Publikováno: 27. 11. 2021, Autor: Adriana Dosedělová, Profil autora: Adriana Dosedělová