reklama

Nebuďte otroky pomalého internetu

Loňský rok dobře otestoval nejenom naše nervy, ale také internetové připojení. Pokud jste ještě neměli čas řešit, jak byste mohli mít rychlejší internet, tak teď je ideální doba. Zkuste z nabídek vydolovat co nejvíce. Představíme vám nyní ideální řešení vaší situace. Jste zvědaví?

i (Zdroj: O2)
Nebuďte otroky pomalého internetu (Zdroj: O2)

Řešení vašich problémů

Zapomeňte na trapné chvilky při online schůzce, kdy vám vypadával zvuk nebo obraz. O2 přišlo na trh se skvělým řešením, které je dostupné pro všechny. Jedná se o nový vylepšený O2 Smart Box, který zastane funkci výkonného modemu, routeru i centra chytré domácnosti. Můžete k němu připojit až desetkrát více zařízení bez jakéhokoli záseku. Zajistí optimální přísun signálu v závislosti na podmínkách. Navíc je to hezký designový kousek, takže ho nemusíte schovávat někde za skříní. Naopak ho můžete hrdě vystavit. Obecně je to i lepší, protože signál se tak může bez problému šířit po celé domácnosti.

Zvládne toho hodně

Stáhněte si aplikaci k ovládání Smart Boxu a zjistíte, že se vám otevřel svět nových možností. Můžete k němu totiž připojit třeba bezpečnostní prvky, jako jsou kamery nebo čidla. Není to jenom o dobrém připojení, ale o zjednodušení vašeho dosavadního života. Vše bude fungovat úplně hladce. Budete se moci konečně spolehnout na svou wifi, která bude sloužit vám, a ne vy jí.

Box na stolku
i (Zdroj: O2)
Se Smart Boxem máte šanci otevřít se novým možnostem

Základ pro moderní domácnost

Málokdo se vyžívá v domácích pracích. Smart Box funguje také jako hlavní mozek pro vaši chytrou domácnost. Díky němu zvládnete ovládat i chytré domácí spotřebiče. Do jednoho ekosystému zapojíte např. robotický vysavač, chytrou pračku nebo chytré osvětlení.

Nemusíte tak myslet na to, že musíte zapnout filtraci bazénu, aby se děti koupaly v čisté vodě. Když si vše dobře nastavíte, budou spotřebiče fungovat samy od sebe. Díky modernizaci vašeho domova ušetříte nejenom čas, ale také peníze. Začít můžete u chytrých zásuvek, které měří spotřebu energie. Tím pádem budete mít větší přehled o hlavních žroutech proudu. Podobně můžete ušetřit na vytápění i ohřevu vody. Chytrý bojler nasbírá data a bude podle toho ohřívat takové množství vody, které skutečně využijete.

SmartBox_left
Nový vylepšený O2 Smart Box, který zastane funkci výkonného modemu, routeru i centra chytré domácnosti (Zdroj: O2)
SmartBox_right
Smart Box funguje také jako hlavní mozek pro vaši chytrou domácnost (Zdroj: O2)

Nový O2 Smart Box

• Inteligentní Wi-Fi s podporou Wi-Fi 6

• Infodisplej s meteostanicí, hodinami a svátky

• Možnost přizpůsobení vzhledu displeje a designových potisků

• Nekompromisní výkon s rychlostí až 1000 Mb/s

• Funkce Chytré domácnosti

• Prodloužená záruka na 5 let

Publikováno: 13. 7. 2021, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce