reklama

Makramé závěsy na květiny ze Zahrady na niti zútulní váš interiér

České květinářství a e-shop Zahrada na niti přináší už více než deset let nejzajímavější tipy na pěstování rostlin v interiéru. Jak napovídá samotný název, často se jedná o techniky zavěšení. Podobně je tomu i u makramé závěsů z dílny české značky Visím, jejichž drhané závěsy Zahrada na niti nabízí.

i (Zdroj: Zahrada na niti)
Makramé závěsy na květiny ze Zahrady na niti zútulní váš interiér (Zdroj: Zahrada na niti)

Macramé závěsy na květiny

Můžete do nich umístit prakticky jakoukoliv nádobu, od květináčů různých průměrů po vázy roztodivných tvarů a velikostí. Díky dřevěnému očku je snadno zavěsíte například na háček přivrtaný na strop či do zdi nebo třeba na věšák kabátů. Samotnou mě překvapilo, jak dobře v závěsech květináče i vázy vypadají,” dodává Lenka Hrubá.

Drhané závěsy oceníte také pro jejich jednoduchost – stačí je zavěsit na háček a květináč do nich „posadit”. Pokud vám nebo rostlině přestane umístění vyhovovat, například kvůli tomu, že na závěs svítí moc sluníčka, jednoduše květináč vyjmete a do závěsu vložíte jiný. Závěsy jsou z kvalitních materiálů, ručně vyráběné a propracované, takže vám dlouho vydrží. 

Zahrada_na_nitiMakrame_zavesy_Visim
Rostliny se s boho závěsy skvěle doplňují a kaktusům, sukulentům, popínavkám i klasickým pokojovkám (Zdroj: Zahrada na niti)
Zahrada_na_nitiZaves_Visim_Brass_790Kc
Neobyčejné květinářství zahradní architektky Lenky Hrubé představuje macramé závěsy na květiny (Zdroj: Zahrada na niti)

V nabídce Zahrady na niti najdete dvě kolekce makramé závěsů na květiny. Kolekce Brass obsahuje tři druhy makramé závěsů doplněných o mosazné trubičky, které se dají různě posouvat. Simple  je tvořena dvěma druhy závěsů ze smetanových bavlněných provazů s propracovanými detaily. 
Rostliny se s boho závěsy skvěle doplňují a kaktusům, sukulentům, popínavkám i klasickým pokojovkám to v makramé závěsech moc sluší. Vyzkoušejte ručně drhané makramé závěsy na květiny, uvidíte, že podpoří útulnou atmosféru i u vás doma.

Makramé závěsy 2
Drhané závěsy oceníte také pro jejich jednoduchost (Zdroj: Zahrada na niti)
Makramé závěsy
Díky dřevěnému očku závěsy snadno zavěsíte například na háček (Zdroj: Zahrada na niti)

Publikováno: 21. 2. 2021, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce