reklama

Nechte vytírání podlah robotovi

Roboti jsou již poměrně rozšířenými pomocníky při péči o domácnost, vysávají nebo vytírají, myjí okna a někteří dokážou zastat i více činností zároveň. Například starost o čistou podlahu můžete nechat na jediném stroji - vytírači a vysavači v jednom HOBOT LEGEE-669.

i (Zdroj: BLAKAR trading)
Nechte vytírání podlah robotovi (Zdroj: BLAKAR trading)

Když podlahy vytírá robot

O čistou podlahu se takový robot HOBOT LEGEE-669 postará výkonným vysáváním a souběžně provádí suché mopování i mokré vytírání. Množství vody je přitom přesně dávkováno, aby vody nebylo ani moc, ani málo. Při práci se řídí pomocí dat získávaných vyspělým navigačním systémem. Ten zajistí efektivní úklid podlah bez zbytečného zdržování nebo zmatených pohybů.

legee-669-003
LEGEE-669 vysaje na podlaze nečistoty opravdu všude (Zdroj: BLAKAR trading)
legee-669-005
HOBOT LEGEE-669 je určen i do domácností s alergikem (Zdroj: BLAKAR trading)

HOBOT LEGEE-669 vysaje na podlaze nečistoty opravdu všude, a to díky speciálnímu D tvaru, namísto kulatých rohů, v kombinaci s bočním kartáčkem, který dokonale vymete nečistoty z rohů, podél stěn a nábytku.

Je určen i do domácností s alergikem, neboť nečistoty ven z nádobky nepustí HEPA filtr, který zachytí i nejjemnější částečky prachu. Při vybití baterie se HOBOT LEGEE-669 dojede dobít zpět do nabíjecí základny.

legee-669-006
Robotický vytírač a vysavač 4v1 zajistí komplexní úklid hladkých podlah (Zdroj: BLAKAR trading)
legee-669-007
Souběžně provádí suché mopování i mokré vytírání (Zdroj: BLAKAR trading)

Robot HOBOT LEGEE-669 disponuje kvalitní lithiovou baterií, která patří mezi moderní typy akumulátorů s dlouhou životností. Namísto klasických kol, na která jste zvyklí u jiných robotických vysavačů, používá pásy. Ty mu zajistí lepší přilnavost k čištěné podlaze a protiskluz na všech typech hladkých podlah.

legee-688-009
i (Zdroj: BLAKAR trading)
Robot disponuje kvalitní lithiovou baterií

Více na ww.hobot.cz

Publikováno: 17. 1. 2021, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce