reklama

Kam na výlet: Za medem, bylinkami a zdravými dobrotami

Máte mlsný jazyk, ale zároveň dáváte přednost zdravým potravinám a pochutinám? Pak se vydejte na gastronomické akce nejen s vůní bylinek a medu.

Medová noc ve Včelím světě v Hulicích

19. května 2018 (18.00-23.00) 

Zajeďte se podívat do Včelího světa v Hulicích na Medovou noc. Využijte jedinečné příležitosti navštívit Včelí svět ve večerních a nočních hodinách a vychutnat si atmosféru rozsvíceného úlu s obřími plástvemi.

Návštěvníci si mohou sami namíchat koktejl z medu a bylinek a ochutnat různé druhy medů a medoviny. Také si vyzkoušejí kosmetiku s včelími produkty.

Za medem, bylinkami a zdravými dobrotami
i (Zdroj: Medová noc ve Včelím světě v Hulicích)
Za medem, bylinkami a zdravými dobrotami

Bylinkový a medový víkend v Teplicích

19.–20. května 2018 (8.00-19.00) 

Jsou zdravé a voňavé, pro některá jídla téměř nepostradatelné. Většina z nich však kromě vůní a specifické chuti nabízí i bonus v podobě léčivých látek. Přijďte se o bylinkách a také o včelách a medu dozvědět něco víc do Zahradnictví Dvořák a syn Teplice.

Najdete tu i bylinkovou poradnu Ing. Vlastimila Šindeláře, ochutnávky bylinkových čajů, farmářské produkty z bylinek a medu, ale i povídání o životě a významu včel, ukázky z chovu včel (manželé Hrubí, so–ne) a můžete si vyslechnout přednášku na téma včelí produkty jako lék (Radomír Báča – učitel včelařství, so od 10.00 a 13.00)

Za medem, bylinkami a zdravými dobrotami
i (Zdroj: Bylinkový a medový víkend v Teplicích)
Za medem, bylinkami a zdravými dobrotami

Superfestival zdraví 2018 v Mostě

19. května 2018 (10.00-18.00) 

Ochutnávky, novinky, workshopy i přednášky a navíc bohatý program pro děti. To je Superfestival zdraví, který se koná v sobotu v Oblastním muzeu v Mostě.

Připravili tu pro vás 2. ročník této nadmíru vydařené akce! Superfestival zdraví je veletrh zdravého životního stylu, který vám přináší společnost Superpotravina.cz. Uvidíte tu novinky ze zdravé výživy a nebudou chybět ani ochutnávky, workshopy a přednášky. Představí se padesátka vystavovatelů – restaurace, kavárny, výrobci zdravých produktů, regionální farmáři, sportovní kluby a spousta dalších.

Za medem, bylinkami a zdravými dobrotami
i (Zdroj: Superfestival zdraví 2018 v Mostě)
Za medem, bylinkami a zdravými dobrotami

Publikováno: 18. 5. 2018, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce