Nástěnky připomenou úkoly a povinnosti i pohlídají vzpomínky

Pokud patříte k lidem s poznámkami nalepenými všude po pracovním koutku a schovávajícími si nejrůznější drobnosti na památku, pak máte jistě v oblibě i nejrůznější nástěnky a tabule, na které si můžete psát a připínat lístečky, jak je libo. Tak kterou si vyberete?

Pomoc pro nerozhodné

Nemůžete se rozhodnout, jestli by vám vyhovovala spíše tabule, korková nástěnka, nebo magnetická? S šikovnými hexagony si můžete vše nakombinovat podle svých potřeb a přání.

Pomoc pro nerozhodné
Pomoc pro nerozhodné (Zdroj: www.fler.cz/alexxi)

Posviťe si na vzpomínky

Není nic jednoduššího. Obyčejný světelný řetěz natáhněte mezi několika skobičkami na stěnu a fotografie připevněte pomocí kolíčku.

Posviťe si na vzpomínky
Posviťe si na vzpomínky (Zdroj: www.pinterest.com)

Hoďte to na síť!

Minimalistickým interiérům bude slušet originální síť z lněného lana, na kterou pomocí kolíčků můžete věšet vzkazy, poznámky, fotorafie nebo vizitky.

Hoďte to na síť!
Hoďte to na síť! (Zdroj: www.fler.cz/na.la.ne.)

Zapište si…

Klasické tabule na psaní ocení hlavně děti, hlavně ty v zajímavých tvarech, například horkovzdušného balónu s košíkem na křídy nebo domečku.

Zapište si…
Zapište si… (Zdroj: www.fler.cz/unlimited-design)

Vše pěkně zarámované

Jako stylová nástěnka může sloužit i klasický obrazový rám vypletený drhaným provázkem. Pomocí kolíčků si na provázek můžete připevnit poznámky nebo fotky.

Vše pěkně zarámované
Vše pěkně zarámované (Zdroj: www.fler.cz/mo.ka)

Nalepte si na zeď

Samolepící popisovatelná tabule najde využití jak v kanceláři, tak v dětském pokojíčku i v kuchyni, kde si na ni můžete zapisovat třeba nákupní seznam nebo vzkazy pro rodinu. Rámeček okolo tabule chrání okolní zeď před ušpiněním.

Nalepte si na zeď
Nalepte si na zeď (Zdroj: www.fugu.cz)

Související k tématu