reklama

Může během karantény vzniknout láska? Dejte si RANDE NA BALKONĚ, nabádá nakladatelství Grada

Rande na balkoně je bezstarostná a veselá letní romance mladé italské autorky Felicie Kingsley. Odehrává se přímo v epicentru pandemie – na balkoně v Miláně. Romantiku a humor nepřemůže ani zákaz vycházení.

i (Zdroj: Depositphotos)
Může během karantény vzniknout láska? Dejte si RANDE NA BALKONĚ, nabádá nakladatelství Grada (Zdroj: Depositphotos)

Rande na balkoně

Prožijte konec léta s novou knihou z Nakladatelského domu GRADA, kterou je letní romance z italského Milána o tom, jak může během nucené karantény vzniknout láska.

„Zůstaňte doma! Zůstaňte doma!“ znělo z reproduktorů opuštěnými ulicemi Milána. Nikdo nebyl připravený na to, že život najednou zamrzne.

i (Zdroj: Grada)
Začtěte se do poutavé a vtipné knihy od italské autorky

Alex se ocitl zavřený doma s tím posledním člověkem, se kterým by chtěl dýchat stejný vzduch – se svou bývalkou. Hned za zdí uvízla Didi v bytě přeplněném hlučnou rodinou. Milující a milovanou rodinou, před níž se ale v této situaci dalo uniknout jen na balkon. Na tom sousedním se snažil najít chvilku klidu Alex.

Jejich náhodná setkání a povídání přes balkon se změnila v příjemné každodenní schůzky. Samozřejmě s dodržením nařízeného odstupu. Může za tak zvláštních okolností vzniknout láska?

Balkony
i (Zdroj: Depositphotos)
Může během karantény vzniknout láska mezi balkony?

O autorce:

Felicia Kingsley se narodila roku 1987, žije v italské Modeně a pracuje jako architektka. Od svých dvanácti let miluje psaní příběhů. Nejprve je publikovala na webu, kde měly velký úspěch. Vydala už osm knih, jedna byla přeložena do angličtiny.

Publikováno: 22. 8. 2020, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce

Mohlo by vás dále zajímat

Bonusový materiál k 17. dílu: Alena Chládková - sklářka

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Bonusový materiál