reklama

Moderní uklízení pomocí nanotechnologií

Uklízíte byt pořád dokola a sotva v jenom koutě skončíte, můžete v tom protilehlém začít znovu? Zkuste použít moderní úklidové prostředky, které obsahují nanočástice. Že si to neumíte představit? Garantujeme vám, že po prvním použití a ošetření povrchu v bytě už nikdy víc nebudete používat ty obyčejné čističe a úklidové prostředky.

Moderní uklízení pomocí nanotechnologií (Zdroj: PRIMA Doma Media)

Nanotechnologie je použitelná i při úklidu

I když se doma snažíme pečlivě uklízet, přeci jen je do druhého dne už sem tam vidět smítko prachu, zatoulaný vlas nebo otisk prstu na zrcadle. A nám nezbývá, než opět vzít do ruky hadr nebo smeták a uklízet znovu. 

Vodovodní baterie
Vyleštěná vodovodní baterie zůstane realitou díky nanotechnologii (Zdroj: PRIMA Doma Media)

Abychom se nestali otroky vlastní domácnosti a neuklízeli ve dne v noci, je načase začít používat takové prostředky, které nám ušetří další kolo úklidu, který nebere konce. Vsaďte na prostředky s nanočásticemi.

Sklokeramická deska
Nanotechnologie použitá na sklokeramické varné desky je udrží ve vysokém lesku (Zdroj: PRIMA Doma Media)

Nanotechnologie, použitá v těchto prostředcích, je neocenitelným pomocníkem. Nanočástice, které aplikujeme na povrchy, vytváří souvislou vrstvu nepropustné emulze. Je použitelná na všechny typy povrchů - na porézní i zcela hladké. Dá se nanášet i na textilie všeho druhu.

Sedačka
Nanočástice je možné aplikovat i na koženou sedačku (Zdroj: PRIMA Doma Media)

Nanočástice mají i další skvělou vlastnost a to tu, že povrch ošetřený nanotechnologií je zároveň antibakteriální. Jednolitý povrch, ošetřený nanotechnologií je zcela nepropustný a neproniknou sem žádné viry, bakterie ani plísně. 

Kliky
Omytí klik úklidovými prostředky s nanočásticemi zajistí antibakteriální prostředí (Zdroj: PRIMA Doma Media)

Prostředky s nanočásticemi je možné použít v každé místnosti v bytě. V kuchyních jsou vhodné na sklokeramické desky stejně jako na desku kuchyňské linky, v koupelnách je oceníme především na vodovodní baterie nebo na sklo sprchového koutu. Taktéž je možné jimi ošetřit bytové textilie, koberce nebo sedačky.

Moderní uklízení pomocí nanotechnologií (Zdroj: PRIMA Doma Media)
Uklízení v koupelně (Zdroj: PRIMA Doma Media)

Jak na úklid s nanotechnologiemi?

Přípravky Pikatec
Použijte nano úklidové prostředky například v kuchyni (Zdroj: PRIMA Doma Media)

Publikováno: 1. 1. 2020, Autor: Martina Pilzová, Profil autora: Martina Pilzová