reklama

Prodej vánočních stromků od Hechtu

Nemusíte se spoléhat jen na prodejce s živými stromky, kteří postávají v blízkosti obchodních center nebo na tržnici. Hecht vám nabízí kvalitní a pěkně rostlé vánoční stromky, především velmi oblíbené kavkazské jedle, které pro vás vypěstovali zkušení farmáři v takových podmínkách, které jsou podobné našemu podnebí a kde máte záruku, že vám stromeček po týdnu u ústředního topení neopadá.

i (Zdroj: HECHT)
Prodej kavkazských jedlí vám nabízí Hecht jako každý rok (Zdroj: Depositphotos)

Vánoce a nákup stromečku se rychle blíží, prodejci již zahájili sezónu. Připravena je i společnost Hecht, která odstartovala prodej řezaných vánočních stromků. Letos jej neukončí tradičně 24. prosince, ale prodej bude probíhat až do vyprodání zásob, nejpozději pak do 7. ledna, kdy se slaví Vánoce podle juliánského kalendáře.

I v letošním předvánočním čase nabízí Hecht zákazníkům široký výběr kvalitních vánočních stromků dovážených z plantáží. Zde jsou pěstovány zkušenými farmáři speciálně pro vánoční trh, nejsou tedy vytěženy z lesa. Plantáže stromků jsou z Dánska. Prodej stromečků provádí sít prodejen Hecht.- specialista na zahradu.

Stromek
i (Zdroj: Depositphotos.com)
Vyberte si z opravdu bohaté nabídky krásných stromků

Po zkušenostech z minulých let se letos Hecht zaměří pouze na prodej kavkazských jedlí, které jsou dováženy z klimaticky vhodných podmínek, aby vydržely v domácnostech dlouho svěží a vonící. Výhodou kavkazské jedle jsou její husté, pravidelně rostlé větve, celkově lépe snáší změny teplot a vydrží dlouho čerstvá a neopadává. Celkem jsou v nabídce tři velikosti kavkazských jedlí – S, L, XL. 

Zdobení vánočního stromku
i (Zdroj: Depositphotos.com)
Vaše radost při zdobení bude o to větší, když budete mít krásný stromek

Vánoční stromky jsou k dostání ve všech 32 značkových prodejnách HECHT – specialista na zahradu v prodejní době od 8 do 20 hodin, a to každý den včetně víkendů. Více na www.hecht.cz.

Publikováno: 13. 12. 2019, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce