+26
. Pavel "Kutil" Zeman Pavel "Kutil" Zeman

Líbí se vám domácí infrasauna? Tak si ji složte jako stavebnici!

Infrasauna není prostorově náročná a pro domácí použití je přímo vymyšlená. Svým vzhledem se do interiéru hodí. Většinou jde o saunu se sedací lavicí pro dvě osoby. O teplo se starají infrapanely umístěné ve stěnách i podlaze. Její provoz je velmi úsporný. Je spočítáno, že jedno saunování nás vyjde na zhruba 7 korun! Infrasauna pracuje s nižší teplotou, kolem 60 stupňů, tělo prohřívá rychle a je možné v ní vydržet déle, kolem třiceti až čtyřiceti minut.

Domácnost > Interiér a dekorace
+26
. Pavel "Kutil" Zeman Pavel "Kutil" Zeman

Návod, jak udělat šuplíky pod linku (nejen) do malé kuchyně

V každé kuchyni, i té největší, vždycky nakonec nějaký ten kousek místa chybí a hodil by se. Natož pak v takové malé panelákové, kde se zápasí opravdu o využití každého centimetru prostoru. Máme pro vás podrobný návod, jak si udělat šikovné šuplíky pod linku. Hluboké zásuvky na kolečkách, umístěné mezi nožičky kuchyňských skříněk, nám umožní lepší uspořádání celého obsahu skříněk. Můžeme je tak uvolnit od pečících plechů a nádobí, které nepoužíváme každý den.

Domácnost > Interiér a dekorace
+26
. Pavel "Kutil" Zeman Pavel "Kutil" Zeman

Koupelnová skříňka na míru: Jak šikovně využít prostor pod umyvadlem

Koupelnová skříňka pod umyvadlem vypadá náramně! Na umyvadlo atypických rozměrů si můžeme sami vyrobit skřínku pěkně na míru a využít prostor pod ním. Zkusíte to to podle našeho návodu krok za krokem? Naše dvojumyvadlo je zasazeno do desky a stojí jakoby na sloupcích, musíme skřínku složit ze tří dílů, abychom využili veškerý prostor. Skřínku uzavřeme dřevěnými žaluziovými dvířky, na korpus použijeme lamino.

Domácnost > Interiér a dekorace
+26
. Redakce Redakce

Zimní koš: Báječná vánoční dekorace ke vchodovým dveřím

Není pravda, že se v zimě na zahradě nic neděje… Faktem však je, že po opulentním podzimu plném barev, plodů a dokvétajících rostlin je nastupující zima co do dekoru jistě střídmější. Proto jí trošku pomůžeme a vytvoříme si sesazený koš plný odolných rostlin, který si postavíme přímo před dveře, a to ze dvou důvodů – bude zde tepleji než dál od domu, a hlavně si jej můžeme zálibně prohlížet při každém našem vykročení a návratu…

Domácnost > Interiér a dekorace