Kategorie:Interiér a dekorace

+26
. Redakce Redakce

Víme, na co se zaměřit při výběru nábytkových dvířek

Dlouhodobé působení vody a vlhkosti nebo teplo z domácích spotřebičů - minimálně tomu by měly odolat hrany, které patří na nábytkových dvířkách k těm nejchoulostivějším místům. Na co se zaměřit při výběru nábytkových dvířek, aby se hrany neodlepovaly? Podívejte se, co musí hrany dvířek při běžném provozu domácnosti vydržet.

Domácnost > Interiér a dekorace
+26
. Kateřina Poslušná Kateřina Poslušná

Jak si uchovat neopakovatelnou vůni prázdnin: Malá lahvička plná velkých vzpomínek

Děti školou povinné se už nemohou dočkat velkých prázdnin, se kterými jdou ruku v ruce dobrodružství, řádění s kamarády, spousta nových zážitků i první lásky. Všechny vzpomínky si vaši mladí mohou schovat "na horší časy" do malé lahvičky. Dají se v ní uchovat nejrůznější věci, ty menší děti třeba pár přírodnin z lesa, mušliček od moře nebo kvítků z babiččiny zahrádky; a ty větší se už nás ptát nebudou...

Domácnost > Interiér a dekorace
+26
. Pavel "Kutil" Zeman Pavel "Kutil" Zeman

Udělejte si domácí počítačovou pracovnu

Knihovnička a pracovní stolek v jednom na necelém jednom metru čtverečním. A k tomu ještě televizní zákoutí a skříňka na video. Ideální prostorové řešení pro menší byty nebo rohová zákoutí. Stačí vysunout podvěšenou poličku a máme domácí počítačovou pracovnu.

Domácnost > Interiér a dekorace
+26
. Václav Postránecký Václav Postránecký

Dekorační věnec z vrbových klacíků

Vrba je takový zelený psychoterapeut, který ochotně vyslechne všechna lidská trápení, ale především její větve se hodí i na spoustu dalších věcí. Budete koukat, jaké dělá Eva Doležalová nádherné věnce z vrbových klacíků.

Domácnost > Interiér a dekorace