Kategorie:Interiér a dekorace

+26
. Redakce Redakce

Víme, na co se zaměřit při výběru nábytkových dvířek

Dlouhodobé působení vody a vlhkosti nebo teplo z domácích spotřebičů - minimálně tomu by měly odolat hrany, které patří na nábytkových dvířkách k těm nejchoulostivějším místům. Na co se zaměřit při výběru nábytkových dvířek, aby se hrany neodlepovaly? Podívejte se, co musí hrany dvířek při běžném provozu domácnosti vydržet.

Domácnost > Interiér a dekorace
+26
. Kateřina Poslušná Kateřina Poslušná

Jak si uchovat neopakovatelnou vůni prázdnin: Malá lahvička plná velkých vzpomínek

Děti školou povinné se už nemohou dočkat velkých prázdnin, se kterými jdou ruku v ruce dobrodružství, řádění s kamarády, spousta nových zážitků i první lásky. Všechny vzpomínky si vaši mladí mohou schovat "na horší časy" do malé lahvičky. Dají se v ní uchovat nejrůznější věci, ty menší děti třeba pár přírodnin z lesa, mušliček od moře nebo kvítků z babiččiny zahrádky; a ty větší se už nás ptát nebudou...

Domácnost > Interiér a dekorace
+26
. Pavel "Kutil" Zeman Pavel "Kutil" Zeman

Udělejte si domácí počítačovou pracovnu

Knihovnička a pracovní stolek v jednom na necelém jednom metru čtverečním. A k tomu ještě televizní zákoutí a skříňka na video. Ideální prostorové řešení pro menší byty nebo rohová zákoutí. Stačí vysunout podvěšenou poličku a máme domácí počítačovou pracovnu.

Domácnost > Interiér a dekorace
+26
. Václav Postránecký Václav Postránecký

Dekorační věnec z vrbových klacíků

Vrba je takový zelený psychoterapeut, který ochotně vyslechne všechna lidská trápení, ale především její větve se hodí i na spoustu dalších věcí. Budete koukat, jaké dělá Eva Doležalová z vrbového proutí nádherné věnce.

Domácnost > Interiér a dekorace
+26
. Ivana Kropáčková  Ivana Kropáčková

Nápady na úžasné dekorace aneb Berte, když příroda dává

Materiál k tvoření (nejen) s dětmi leží všude kolem. S pomocí darů přírody lze vyrobit nádherné a originální věci, tyto základní suroviny navíc získáte úplně zadarmo. Třeba hned před vaším domem nebo na zahrádce či v lesíku za ním. Máme pro vás úžasné nápady na dekorace z materiálu, který najdete venku v přírodě.

Domácnost > Interiér a dekorace
+26
. Pavel "Kutil" Zeman Pavel "Kutil" Zeman

Police na provázku aneb jak v bytě najít úložný prostor

Úložný prostor chybí asi v každém,bytě, v každé domácnosti. Najít jej však můžeme i v té nejmenší předsíni - a to přímo pod stropem. I při nižším stropu v panelovém bytě okolo 250 cm si můžeme dovolit ukrojit z této výšky asi 40 cm a využít ji k podvěšení polic. Police na provázku, které si můžete vyrobit podle našeho návodu, šikovně zvětší úložný prostor. Nebudou-li zabírat celou plochu pod stropem, nemusíme se pocitu nízkého stropu obávat.

Domácnost > Interiér a dekorace