Kategorie:Rady pro mazlíčky

+26
. Lenka Valjentová Lenka Valjentová

6 kroků, co dělat, když najdete zmateného volně pobíhajícího psa

Možná se vám už někdy stalo, že jste si na ulici všimli zmateného psa a nezdálo se, že by k někomu z kolemjdoucích patřil. Vystresované a smutné zvíře, které hledá svého pána vás nejen chytne za srdce, ale hlavně může způsobit třeba nepříjemnou dopravní nehodu a samo ji odnést životem. Víte, co dělat, když na ulici najdete nešťastného volně pobíhajícího psa?

Mazlíčci > Rady pro mazlíčky
+26
. Redakce Redakce

Co dělat, aby si váš pes léto užil? 5 tipů, jak na to

Léto s sebou přináší kromě krásných slunečných dnů i mnohé zdravotní potíže nejen lidem, ale i domácím mazlíčkům, kteří vedro snášejí, i díky své nemožnosti pocení, opravdu špatně. Co tedy dělat, aby si i váš pes užil léto? Máme pro vás 5 užitečných tipů, které zaručí, že pro vašeho pejska bude letní počasí příjemnější a snesitelnější.

Mazlíčci > Rady pro mazlíčky
+26
. Redakce Redakce

DIY domeček pro dvě kočky

Téměř každý z nás si nejlépe odpočine při nějakém svém koníčku či zálibě. Paní Barbora Neubauerová z Železného Brodu chová kočky a když je čas, vyrobí jim přístřešek, aby měly kde odpočívat. Poslala nám fotky a popis, jak domeček pro dvě kočky vyrábí – a už k ní putuje tričko Prima Nápady.

Mazlíčci > Rady pro mazlíčky
+26
. Redakce Redakce

Jak můžeme ochránit svého psa před komáry?

Ať už zůstáváme v létě doma, nebo se chystáme do světa, nechtěnou společnost nám budou dělat klíšťata, komáři a další bodavý hmyz. Zatímco u klíšťat si rizika s možným přenosem onemocnění víceméně všichni uvědomujeme, komáři zatím větší pozornosti unikají. Jak tedy můžeme ochránit svého psa před komáry?

Mazlíčci > Rady pro mazlíčky
+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Psi si zaslouží tu nejlepší péči: Rady ohledně výchovy a prevence některých onemocnění

Psi patří mezi nejdéle domestikovaná domácí zvířata, a protože oddaně žijí s člověkem ve svorné družnosti již více než 15 000 let, jsou považováni za jeho nejlepší přátele. A právě proto bychom jim měli dopřát tu nejlepší péči a komfort. S užitečnými radami ohledně výchovy a prevence některých onemocnění, která jsou typická pro určitá plemena, přichází Láďa Hruška.

Mazlíčci > Rady pro mazlíčky
+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Zimní obleček pro psa ze starého svetru: Vychytávka Ládi Hrušky

Až zase jednou vyndáte ze skříně dlouho nenošený svetr, mikinu či župan, ušetřete si rozčilování, že už jste z něj zase „vyrostli“ nebo že už je naprosto nemoderní. Přemýšlet dokonce nemusíte ani nad tím, co s ním. Láďa Hruška přichází se skvělou vychytávkou na výrobu slušivého oblečku na zimu pro naše malé psí kamarády. A pozor – všechno bez jehly a nití!

Mazlíčci > Rady pro mazlíčky