+26
. Redakce Redakce

Víte, jaké jsou nejčastější chyby při krmení koček? Možná je taky děláte!

Kočky a kocouři jsou oproti pejskům labužníci, takže jsou to ve stravě opravdu vybíravá stvoření a nesní jen tak ledacos. Při jejich krmení je důležité dodržovat určitá pravidla a dávat jim odpovídající stravu. Často se ale na našich kočičích mazlíčcích dopouštíme nevědomých chyb, které mají za následek nejen zdravotní, ale také výchovné problémy. Jaké jsou tedy naše nejčastější chyby?

Mazlíčci > Rady pro mazlíčky
Kočičky vyžadují teplo
Kočičky vyžadují teplo
+26
. Václav Postránecký Václav Postránecký

Kanadský sphynx: Mazlivé a kontaktní kočičky

Mezi pohledností a krásou je velký rozdíl, který nebývá většinou vnímán. O čem mluvíme, vědí dobře ti, kdo dokážou najít krásu i tam, kde by ji nikdo nehledal. Jako Andrea Maťátková, chovatelka kočičího plemene Kanadský sphynx.

Mazlíčci > Psi a kočky
+26
. Redakce Redakce

Silvestrovské petardy a ohňostroje: Když trpí uši i duše mazlíčků

Silvestrovské veselí, ohňostroje i petardy, děsí mnohé pejskaře už dlouho dopředu. Ne každý pes se této hlučné zábavy bojí, mnozí ze čtyřnohých miláčků jsou naprosto klidní, i když kousek od nich vybuchují petardy, jiní reagují naprosto nepředvídatelně. Pokud se náš pejsek rachejtlí, dělobuchů a jiné zábavní pyrotechniky, bojí, je na to třeba myslet s předstihem.

Mazlíčci > Rady pro mazlíčky
+26
. Redakce Redakce

11 tipů na dárky pro psy a kočky: Víte, co by si zvířátka přála od Ježíška?

Kočka, pes, morče, želva, rybičky a další zvířátka jsou ve valné většině právoplatnými rodinnými příslušníky a jako takoví si zaslouží vánoční dárek. Co by si asi zvířátka přála od Ježíška? Zaručeně jim udělá radost něco dobrého na zub a originální hračka. Máme pro vás tipy, jak svým mazlíkům můžete vyrobit dárky sami. Času do Vánoc je ještě dost, to zvládnete.

Mazlíčci > Rady pro mazlíčky