Kategorie:Domácnost

+26
. Ivana Kropáčková  Ivana Kropáčková

Co udělat se starým oblečením, jako bonus ušetřit a ještě si pohrát

Máte ve skříni modely, které jste už roky neměli na sobě a pravděpodobně si je už ani nevezmete? Je čas s nimi něco udělat, dát jim druhou šanci. A to platí i pro oblečení s dírou nebo třeba polité barvou. Takové kousky také nepatří do koše, ale můžete najít ještě jiné vhodné využití. A hned si můžete dát do kasičky několik stovek až tisíce korun, které byste jinak utratili za nové věci!

Domácnost > Rady do domácnosti
+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Nekonečný koš aneb pytle na odpadky, které (takřka) nikdy nedojdou

Už vám zase přetéká odpadkový koš a nikdo se nemá k jeho vynesení? A navíc pokaždé bojujete s igelitovými pytlíky, které v koši špatně drží? Láďa Hruška vám sice s odpadky taky nedojde, zato vám však ukáže naprosto bombastickou vychytávku, díky níž budou pytlíky držet v koši jako přibité a navíc nikdy nedojdou… tedy skoro nikdy.

Domácnost > Rady do domácnosti
Vyměnit prasklou nebo oštíplou dlaždici není tak složité, jak by se mohlo zdát.
Vyměnit prasklou nebo oštíplou dlaždici není tak složité, jak by se mohlo zdát.
+26
. Pavel "Kutil" Zeman Pavel "Kutil" Zeman

Jak vyměnit poškozenou dlaždici

Dlažba je krásná, pevná podlahová krytina, odolává zatížení, ale je poměrně křehká. Někdy stačí chvilka nepozornosti, aby vám něco těžkého upadlo – dlaždice praskne a je potřeba zasáhnout. Výměna poškozené dlaždice není práce úplně jednoduchá, ale nemusíte se toho bát. Podle našeho návodu to zvládnete!

Domácnost > Rady do domácnosti
+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Parádní korková nástěnka aneb Jak mít všechno užitečné i milé pěkně na očích

To, že se vyplatí některé věci spíše schraňovat než vyhazovat, již řada z nás, co sledujeme s oblibou pořad Vychytávky Ládi Hrušky, dobře ví. Nekorunovaný král kutilů totiž vždycky dokáže přijít s nějakým nečekaným zlepšovákem. A pokud jde o tak fajnový materiál, jakým je korek, nemůže být pochyb, že pro něj Láďa najde uplatnění. Máte-li nastřádaný dostatek korkových zátek, můžete se pustit například do výroby originální nástěnky.

Domácnost > Návody a postupy