Kategorie:Domácnost

+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Vánoční panna: Návod na vychytanou sváteční dekoraci

Vychytané nápady a zlepšováky se mohou týkat i sváteční výzdoby. Láďa Hruška má pro vás inspiraci na vychytanou vánoční dekoraci, jakou dozajista nikde nekoupíte. Pokud se vám na půdě povaluje stará krejčovská panna, setřete z ní prach a vytvořte z ní okouzlující vánoční vílu, která bude bdít nad slavnostní atmosférou u vás doma.

Domácnost > Tradice a svátky
+26
. Redakce Redakce

Ztratili jste klíče od bytu? Víme, co udělat jako první

Každému se někdy stane, že nemůže najít klíče. Ale co a jak udělat, pokud jste je opravdu ztratili? Máme pro vás návod, jak postupovat v případě ztráty klíčů od bytu nebo domu. Rozhodně není radno takovou situaci podceňovat. Pokud nevíte, kde jste klíče ztratili, není výroba náhradního klíče ke stávajícímu zámku bezpečným řešením. Ztrátu klíčů je třeba řešit okamžitě výměnou nebo překódováním zámkové vložky.

Domácnost > Rady do domácnosti
+26
. Pavel "Kutil" Zeman Pavel "Kutil" Zeman

Vánoční stromeček z palety ozdobí zahradu i pergolu

K tomu, abychom si vytvořili originální vánoční dekoraci, stačí někdy velmi málo. Tentokrát to bude obyčejná dřevěná paleta a pár přírodních dekorací. Pavel Zeman s Láďou Hruškou pro vás mají návod, jak udělat vánoční stromeček z obyčejné dřevěné palety, který ozdobí pergolu či zahradu.

Domácnost > Tradice a svátky