Kategorie:Domácnost

+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Trvanlivá podzimní dekorace: Dýně z betonu něco vydrží!

Dýňové dekorace patří k podzimu stejně neodmyslitelně jako barevné listí na stromech. Ale ne každý rád dýni vydlabává, i když je výzdoba z dýní překrásná. Po několika dnech totiž veškerá paráda končí na kompostu. Abychom tomu předešli, a přesto o krásu dýní nepřišli, vyrobíme si s Láďou Hruškou dýni betonovou, která bude od té opravdické takřka k nerozeznání. A můžeme ji využívat třeba několik podzimů po sobě.

Domácnost > Interiér a dekorace
Sedák z barevných vlněných bambulek
Sedák z barevných vlněných bambulek
+26
. Redakce Redakce

Sedák z barevných vlněných bambulek

Sledujete nový crazy seriál Krejzovi? Pak jste si už jistě všimli, že ty nejjednodušší nápady bývají ty nejlepší. Dnes vám ukážeme, jak vyrobit snadno a rychle malé bambulky, které můžete využít k dalšímu tvoření. Líbil by se vám měkký bambulkový podsedák?

Domácnost > Návody a postupy
+26
. Simona Sedláčková Simona Sedláčková

Věnec na sváteční stůl: Využijte darů podzimní přírody

Sváteční stůl se jen málokdy obejde bez květiny ve váze. Ta má však jednu nevýhodu, a tou je její výška. Není nic protivnějšího, než vykukovat vedle či nad vázou a lapat každé slovo strávníka, sedícího naproti. Daleko vhodnější dekorací je slavnostní věnec, který vám v konverzaci překážet rozhodně nebude.

Domácnost > Návody a postupy
+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Dušičkový svícen: Jak udělat až překvapivě rychle hřbitovní dekoraci

Začátek listopadu tradičně patří vzpomínce na všechny zesnulé. Většina z nás chodí na hřbitov navštívit rodinný hrob, poklonit se památce zemřelých, položit na jejich hrob čerstvé květiny či věnec a zapálit svíčku jako symbol světla a víry ve věčný život. Aby svíčka jen několikrát nezaplápolala a okamžitě nezhasla, má pro nás Láďa Hruška krásnou hřbitovní dekoraci – vychytaný dušičkový svícen.

Domácnost > Rady do domácnosti